Hogyan lehet letiltani az alaplapi videókártyát?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet letiltani az alaplapi videókártyát ? A biosban letiltottam, átállítottam pci-express-re, működik a videókártyám de az eszközkezelőben ott van az alaplapi videókártya is, és elvesz a ram-ból egy keveset ahogy az alaplapi videókártyák szoktak. ÉS így nem stabil a videókártyám és a gép se. ( Sapphire HD 7950 ), Megoldás ?

#BIOS #HD 7950 #alaplapi vga letiltás
2017. jan. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura eset, általában automatikusan tiltva van ahogy beleeszel egy másikat. Talán bugos a biosz, próbáld meg frissíteni.
2017. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha értem, már sikerűlt, és még egy kérdés, a videókártya néha fekete képet produkál és újra kell indítani az egész gépet és utána jó, nem lehet hogy szoftveres probléma? Mert amikor a windows-t telepítem nem csibálja
2017. jan. 28. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokminden oka lehet, nem megfelelő rezolucio egy valamilyen játékban, lefagyás, videokari pci express inkompatibilitás, windosns hiba, stb.

Amikof ezt csinálja olyankor teamvieweren elérhető a gép? Van 2 géped amivel kipróbáld? Vagy egy telo vagy tabi?

2017. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, túladtam a kártyán és aki megvette annak tökéletesen megy !
2017. jan. 29. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva visszahozza, amikor rájön hogy fagy a gpu. A pénzt ne költsd el.
2017. jan. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!