Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom letíltani a...

Miért nem tudom letíltani a Bios-ban az alaplapi videokártyát?

Figyelt kérdés

BIOS: insydeh2o version 3.72

Gépem: Acer E1-530G


Ha az eszközkezelőben tiltom le akkor meg ha be akarok menni az nvidiának a vezérlőpultjába akkor azt írja ki hogy "jelenleg nem csatlakozik az Nvidia GPU-hoz"


A bios-ban pedig semmi olyan nincs ahol le tudom tiltani vagy akár olyat ami a vga-hoz kapcsolódik csak egy helyen leírja h mennyi a ramom és alatta pedig az h ebből mennyi a videokártyáé és annyi.


2014. júl. 14. 14:33
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A Switchable Graphics -os laptopok -nál nem lehet kikapcsolni az APU IGP -jét. Sőt a technológia is csak akkor működik, ha a gyártó oldaláról származó drivereket telepíted (először az Intel -ét kell majd az Nvidia -ét.)


Utána szoftveresen tudod beállítani melyik program használja az IGP és melyik a diszkrét Nvidia kártyát.

http://www.youtube.com/watch?v=MWUxboU7Zwg


Csak türelem, ez a technológia több sebből vérzik. A fórumokon sokan szidják. Lehet csak többszöri próbálkozás után fog működni, vagy akkor se.

2014. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az kár h nem lehet letíltani, ez így tényleg szarul van megcsinálva.


Eddig is így csináltam ha beállítottam h melyik program melyiket használja. De akkor továbbra is marad ez.


Köszi szépen a segítséget! :)

2014. júl. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!