Az Xbox one S kontroller kompatibilis a sima Xbox one-al?

Figyelt kérdés

Vettem egy Xbox one-t tévé szolgáltatótol de nem volt benne kontroller. Küldtek egy másikat de az Xbox one S-re van. Nem működik vele ezmiatt be se tudom üzemelni. Hogyha meg kompatibilis akkor meg miért nem működik?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 28. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak hibas...csak nem olyan butak hogy rossz kontrollert kuldenek...

De amugy hivd fel oket az a legjobb es kuldenek majd egy eredetit

2017. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már az gyanús hogy nem volt benne kontroller
2017. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egész valami nagy kókányság. Az alap konzolcsomaghoz tartozék 1db kontroller. Amúgy nekem slim gépem van és az ilyen kontroller is működik vele:


[link]

2017. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden kontroller működik minden géppel. Viszont amit külön veszel / kapsz azt össze kell "párosítani" a géppel. Ehhez be kell kapcsolnod a gépet és a kontrollert is (Xbox gomb nyomva tart). Miután be van kapcsolva a kontroller elején van egy pici gomb azt nyomva kell tartani és ha régi géped van akkor belső oldalán elöl az usb mellett egy pici gomb és azt is nyomva tartani. Ha egyszerre kezd el villogni a kontrolleren és a gépen az xbox jel akkor elengedheted mindkettőt. Egy idő után megszűnik a villogás mindkét helyen és utána a kontroller használható.


Képekkel illusztrálva [link]

2017. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!