Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox live-on tudok-e jatszani,...

Xbox live-on tudok-e jatszani, ha steamen toltom le a jatekot?

Figyelt kérdés

Xbox 360on beallitottam a liveot, es ezuttal tudok rajta internetezni.

Steam fiokot is megcsinaltam rajta, es most a counter strikot akarom megvenni. De ha megveszem, akkor csak pc-n tudok rajta jatszani, vagy ugyan ugy xboxxal is?:DDD

Pc-n azt tudom hogy megy, mert azon jatszok a cod-dal, cs-vel, es meg sok massal. Csak nemtudom hogyha megveszem-e xbox livera, akkor tudok-e vele jatszani. Feleslegesen nem akarom megvenni. Valaszokat koszonom!


14L



2017. jan. 28. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak pc-n tudod tolni a cs-t és mindent amit steam-en letöltöttél.

Maximum az xboxot csatlakoztattad rá a routurre azon belül sikerült wifire csatlakoztatnod.Az xbox live az internet.De akkor is csak olyan játékkal tudsz neten játszani ha eredeti az xbox360 játékod és vettél goldot.

2017. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már ott érdekessé vált a kérdés, hogy: "Steam fiokot is megcsinaltam rajta.."


Hogy szeretnéd feltelepíteni a steamet rá? Mert lehetetlen.


A válasz: Nem.

2017. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!