Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha külföldön nem lehet kapni...

Ha külföldön nem lehet kapni egy játékot steamen, de mondjuk meveszi valaki ajándékba, akkor lehet vele játszani?

Figyelt kérdés
Németországba lakok, és itt nem lehet kapni a dead island-et steamen. Azon gondolkoztam mi lenne ha valaki aki Mo.-n lakik megveszi nekem ajándékba akkor tudnék e vele játszani?
2016. dec. 1. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, már rengeteg játékot vettem németországi barátaimnak. És ha német cut verzióban tudná csak megvenni, de valaki mástól megkapja, akkor szintén uncut verziót kapsz. Azt hiszem L4D2 is ide tartozik meg sok más játék.


De egyébként miért nem tudod megvenni? Én is Németországban élek, de az accountom nem német szóval minden játékot meg tudok venni, amit otthon is.

2016. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!