Megoldható az átalakítás?

Figyelt kérdés

Adott: Sony Xperia z1C, amelyen Spotify Premiumot hallgatok.

Gyárilag van hozzá egy AKG fejhallgató (headset, amivel kezelni tudom hívás esetén a mobilt.) Ugyanakkor van egy lényegesen jobb minőségű, hordozható fejesem hagyományos bekötéssel.

Arra gondoltam, hogy az AKG-ről levágom a a kezelőt, ráforrasztok egy lengő 3,5-es jack aljzatot, amibe bedugva a másik fejesemet és zenehallgatás közben, ugyanúgy tudom kezelni a mobilt. Köszönöm.



2017. jan. 31. 19:05
 1/6 holnaptegnapja ***** válasza:

Megoldható.


De ne tőbe vágd le, hanem hagyjál egy 5-8cm szálat.

Vegyél a Barkácsboltban egy 3,5-es Jack LENGŐ aljzatot (valami jó minőségűt) és arra forraszd rá.


Így mégis bármikor meggondolod magad, hogy szeretnéd az eredeti formában is használni, akkor csak összecsatlakoztatod és slussz

2017. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 holnaptegnapja ***** válasza:
jahh.., ...és még vegyél egy rövid, hozzá illő zsugor-csövet és melegítsd rá szigetelésként - ha az előbbi módszert szeretnéd. :)
2017. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez nekem is eszembe jutott. Egyébként mit értesz az alatt, hogy " ha ezt a megoldást választom! Más megoldás is létezik?
2017. jan. 31. 20:41
 4/6 holnaptegnapja ***** válasza:

Természetesen, még van variáció.


A mikrofon ("hagyományos bekötést" tovább lehet variálni.

(gondolom, ezt már nem szeretnéd, de ha már rákérdeztél, válaszoltam.)

Csak fejhallgató üzemmódot.


-

2017. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sőt van már ilyen átalakító is és nem kell babrálni vele.
2017. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni?
2017. febr. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!