Nagyobb házibulira milyen hangfalat vegyek?

Figyelt kérdés
30-40 fő, kertes családi ház. Használtban gondolkodom mindenképp, piezos kínai szutykok nem érdekelnek. Egy pár hangfalban gondolkodom, mélynyomó külön nem kell de legalább 12"-os mély hangszóróval szerelt hangfalat akarok. Az hogy aktív vagy passzív + végfok, előfok/keverő legyen még nem tudom. Lényeg a minőség és az ár-érték arány.
2017. febr. 3. 15:31
 1/5 Karesz6969 ***** válasza:

Én ezt javaslom...mellette van még egy 400W-os mélynyomóm de a nélkül is ütősen szól.


[link]


Persze kell hozzá egy min. 80 W-os erölködő ami nem távolkeleti retek.

2017. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:

Nem Hifi hangfal kell, kedves előttem szóló. Nagyon szuper hangfal amit linkeltél, de sajnos 30-40 ember az túlkiabálja, másrészt kár lenne házibulikban kitaposni a belét szegénynek. Olyan hangfal kell, ami strapabíró, a hangszórórács egy kutyát is megfogjon ha kell előtte, amit nem sajnálsz ha részegen nekiesnek , ráülnek stb... És ami a lényeg, hogy hangosítási célokra lett kitalálva, nagyon jó az érzékenysége, szabadtérben is megállja a helyét.

Pédául a legkisebb Reflex, az R150, vagy ha ettől is jobb kell nézel valami kisebb Elecro Voice-t, vagy Porkolábot, Garryt sorolhatnám.

A DJ börzén és hasonló oldalakon kell keresni, egy jó végfokkal együtt, amit szintén ha hajtasz mint az őrült és letakarják a bordáit egy tálcával a bulin véletlenül, akkor is csak reggel jelezze hogy túl meleg :-)

2017. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

Igen, mint írták ezek Hi-fi hangfalak, nem igényes minőségi zenét akarok hallgatni, hanem egy buliba kéne egy nagy hangerejű strapabíró hangfal.


Második:

Köszönöm, DJbörzét nézegetni fogom. A Reflexeket korábban is ajánlották, ha jól tudom ezeket Magyarországon gyártják ?

2017. febr. 3. 18:04
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

Igen a Reflex magyar összerakás, a hangszórói gyakorlatilag ugyanazok mint más minőségi PA hangfalnak.

Nekem R150 volt, az érzékenysége nagyon jó volt, egy 50 wattos erősítővel nagyot tudott szólni!

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 monakritika ***** válasza:
Pa ha tényleg hangosan akarsz mulatni. A gond az hogy sok a szar köztük, néhány cég miket kerülj el: Sal,Skytronic.star,auna.
2017. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!