JBL Charge 3-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni hamarosan és elmondásból tudom hogy jól szól meg minden de gondoltam itt is megkerdezem!

2017. febr. 8. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van, szerintem nagyon jo. Hasonlo arkategoriaban nem nagyon talaltam jobbat a piacon. Parom nagyon ert a hangtechnikahoz (en is valamelyest az elektronikahoz, erositokhoz savszurokhoz) ellenkezett mikor kitalaltam hogy nekem kell egy hordozhato hangszoro, merthogy ott van az erosto, jbl hangfalakkal stb, az milyen jol szol, minek a hordozhato...

Nem is ilyet akartam, hanem bose soundlink minit, de a hangzasa meggyozott...es a paromat is :)

Azt mondjak hogy ennek inkabb olyan "flat sound" hangzasa van, tehat nem manipulalja az felvetel eredeti frekvenciat...legalabbis nem nagyon. Amilyen a felvetel kb ugy hallatszik, nincs tultolva a magas vagy nem viszi le a fejed a mely...de azert ha beteszed a sarokba, adja neki boven ;)

A magas mondjuk valszeg a vizallo boritas miatt nem jon at ugy (ebben a bose jobbnak bizonyul) de en pl nem is szeretem a koszoruhangot.

Kint meg nem probaltam, arrol nem tudok velemenyt mondani. Otthon lakasban szerintem tokeletes.

Az akksi nagyon sokaig birja...nem tudom megmondani meddig birja, mert nem megy azert minden nap, meg egesz nap...de nagyon ritkan toltom.

2017. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a választ!Meggyőztél!:D Én itthon használnám főleg vagy ha felbiciklizünk a Mátrába haverokkal vagy lemegyünk a tóra vagy elmegyünk strandra stb.:Főleg nyáron használnám!
2017. febr. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!