Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az unokatesóm nagyon bunkó...

Az unokatesóm nagyon bunkó volt velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Xboxon játszottunk én most játszottam először ő pedig karácsonyra kapta. Autóversenyt játszottunk én lemaradtam pedig állandóan beszólogatott hogy de béna vagy még csak itt tartasz én már beértem. Nagyon idegesített. Ezután apukámmal játszott egy kört neki is állandóan beszólogatott hogy milyen béna én megpróbáltam segíteni apukámnak te de azért is lecseszett. A szüleinek ahelyett,hogy szólnának hogy fogja be egy kicsit hanem még meg is simogatják,megdicsérik. Utána pedig az apja azt mondta hogy csak akkor játszhatunk ha nem veszekszünk többet és persze most is ki volt a hibás?Én.Well done

2016. dec. 26. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy más kategóriába kellett volna írnom de most valamiért ideértem úgyhogy bocsi ha nem az a kérdés amire számíthattok:(
2016. dec. 26. 18:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom azt gondoljatok hogy egy hülye játék de már évek óta mindenen összeveszünk.
2016. dec. 26. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell vele jatszani es kesz. ha ilyen bunko menj ki beszelgess a szuleiddel.
2016. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az élet meglehetősen igazságtalan. Nem számíthatsz senkire, hogy segít sajnos és gonoszok mindig megússzák. Két dolgot tehetsz, vagy nem foglalkozol vele, vagy becsalod valami olyan játékba amiben te vagy a jobb, hogy láthasd ahogy dühöng.
2016. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi;) Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!