Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg vagy Samsung hifi szerintet...

Lg vagy Samsung hifi szerintetek a kettő közül?

Figyelt kérdés

SAMSUNG: [link]


LG: [link]


ezt a kettő hifit néztem ki magamnak de nem tudok dönteni.szerintetek?

mint a kettő tetszik es nehéz a döntés

Ti melyiket valasztanatok?

Melyik szól szebben, strapabirobb, esetleg személyes tapasztalatok?

valaszt előre is köszi :)



2017. febr. 11. 02:22
 1/4 anonim válasza:
Lg.
2017. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LG mindenképpen.


Abból kiindulva, hogy szépen szóló Samsung terméket én még nem hallottam. És ezt úgy írom, hogy kedvelem a Samsung termékeket...na de hangban hagyjuk. Viszont szépen szóló LG-ket már hallottam.


Más dolog:biztos h szükséged van ekkora teljesítményre? Nem azt mondom h ezek rosszul szólnak, de ezek magas hangerősségen tudják megmutatni mit is tudnak, lehet jobban járnál egy "minőségi" HiFi-vel. Nem leszólásból írom, de én ezeket "bumm-bumm" HiFi-nek nevezem. És legtöbbször ezek alacsony hangerőn nem szólnak erőteljesen, tehát nem is érzed h egy "ekkora dög" szól.


Ha esetleg minőségi és "bumm-bumm" közötti átmenetet keresel, tehát szóljon is szépen, részletgazdag hanggal, illetve nagy hangerőn "odatudja magát tenni", akkor tudom ezt javasolni:

LG X-boom LG LHB675


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=FoRsm8yEDks

2017. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem is az LG jobban tetszik... Samsungrol azt hallottam hogy jó de hát akkor mégsem azt próbáltam csak eddig brutálisan hangos az igaz de nkm azért a minőség is számít... Esetleg még egy panasonicot néztem azt hiszem valami 4000 széria ugyan ilyen árba van

Szted melyik vagy erjem be azzal amit te küldtél? Otthoni partykhoz kéne meg néha kisebb termek hangositasara kellene

Csevegés vége

Írj be üzenetet...

2017. febr. 15. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt írod:

"de nkm azért a minőség is számít... " - na innentől fogva én hanyagolnám azt amit a kérdésedben linkeltél. Ismétlem kedvelem a Samsungot és LG-t, de ezek nekem csak egy hangos HiFi-k.


"Esetleg még egy panasonicot néztem" - ez viszont nem rossz választás. Én most vettem egy Panasonic HiFi-t, otthonra (PMX70). Ami a legnagyobb előnye, az a legnagyobb hátránya is egyben. Nagyon szépen szól, erőteljesen USB-ről és CD-ről. Csakhogy én laptophoz vettem, az AUX bemenet lett volna fontos. Sajnos ezen az analóg bemeneten halk és pocsék hangja van. Tehát amire szántam, pont arra nem a legjobb. Összességében nem bántam meg, csak nem úgy jött össze, ahogy szerettem volna. Pedig annyira dinamikus a hangzása, h még házimozinak is elhasználtam volna: rákötve egy PC-t minőségi hangkártyával AUX bemnetre.


Szóval összességében én a helyedben a Panasonic és az általam linkelt LG LHB675 között döntenék. Az LG kivan téve szerintem a legtöbb MM-ban, hallgasd meg.


Panasonic:

előny: szerintem hangosabb, mint az LG, könnyebb kezelni USB-ről

hátrány: kevés bemenet, nincs optikai bemenet

LG:

Előny: Van rajta optikai bemenet, minden fájltípust ismer, beleértve a filmeket is.

Hátrány: ez egy házimozi, tehát az USB használatot ha nincs LCD-re kötve, akkor vakon megkell tanulnod a zenék behozását a gombokkal...nem látod mit csinálsz.

2017. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!