Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt a tabletemmel?...

Mi történt a tabletemmel? Asus zenpad 8

Figyelt kérdés

Általában nem kapcsol be ha meg véletlenül bekapcsol akkor egy döglött android jelet mutat. Nem csináltam rajta semmi különöset. Hivatalos állapotú nem rootolt tablet mégis ez történt vele. Tegnap óta van ez a a hiba eddig nem volt vele semmi. Nem szolgáltató függő csak egy telekom sim kártyával használom netezésre. Felhívtam a szervizet azt mondták hogy nyomjam le egyszerre a bekapcsoló és a hangosító gombot és akkor felugrik egy menü és abban válasszam ki a factory reset lehetőséget de ez a pokolgép még sem hozta elő. Most mit csináljak? Kidobni túl drága( 64 ezer forint), de a szervízbe félek elvinni mert valószínűleg nem érné meg a javítás viszont sajnálom mert még csak egy éves sincs.

Ha van valami más házi javító ötleted akkor írd meg válaszban! köszi😃



2017. febr. 16. 19:46
 1/5 Mándity Gábor ***** válasza:
Mást nem lehet tenni. Keress rá a neten, hogy "asus zenpad 8 factory reset, és nézd meg, hogy hogyan hozd be a factory reset (nem tudom a nevér) képernyőt, és a hangerőgombokkal navigálj a " factory reset" opcióra, és a bekapcsológombbal válaszd ki, és megcsinálja magától a többit. Ha végzett, menj rá a reboot opiora, és bekapcsol, meglátod
2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mándity Gábor ***** válasza:
Ha nem megy linkelek videót, vagy utmutatót
2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mándity Gábor ***** válasza:
Még valami, au elejen nyomd be a hangerő fel + a bekapcsoló gombot hosszan addig amig be nem jön a factory képernyő (amirol irtam , hogy nem tudom a nevét) utanna kövesd amit irtam
2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi de ezeken már túl vagyok.

Próbáltam sokféle képppen, ahogy a videós bemutatóján láttam de nem sikerült

Azért köszi 😀

2017. febr. 17. 13:24
 5/5 anonim válasza:
Üdv! Ha még egy éves sincs, nincs garanciában? :D
2017. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!