Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-ra használt játéknál...

Xbox One-ra használt játéknál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Forza Motorsportot néztem ki, konzolvilágon használtan 10 500, eredetiben letöltve 18 000, de inkább lemezen szeretném (lassú net végett).


konzolvilág megbizhato? és ha pl vaterarol veszek, mire figyeljek? ezek is karcolódnak? lesz vmi hátrányom belőle, hogy valaki már játszott a játékkal?


ha ugy van ezt még tovább tudom értékesíteni?



2017. febr. 17. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a lemezes játék alapvetően úgy működik mint régen. A lemez továbbadható korlátlanul és igen ha nagyon összekarcolódik akkor használhatatlan lesz. Az egyetlen, de fontos különbség az az, hogy minden játékot kötelező feltelepíteni a gépre és kötelező lefrissíteni a legújabb verzióra ha van neted. A népszerűbb játékokhoz jó nagy frissítések szoktak lenni (sok GB) ezért simán lehet, hogy így is sokáig tart mire játszhatsz vele. Hátrányod csak annyi lehet a használt játékból amennyi régen is, ha volt hozzá DLC kód és felhasználták akkor az már neked nem lesz meg.


Hogy mire érdemes figyelni? A szokásosra, legyen eredeti a lemez, ne legyen összekarcolva / eltörve. Boltból elég nagy esélyed van, hogy használható lemezt veszel, de nekem sok negatív tapasztalatom volt majdnem az összes pesti bolttal, sokszor nagyon rossz állapotú lemezeket árulnak aranyárban. Látatlanban (nem személyes átvétellel) őszintén szólva én soha nem vennék játékot.

2017. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bazsixxx válasza:
A konzolvilág megbízható én mindig ott veszem tökéletesen működnek
2017. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ. Várom még a továbbiakat is.


Egyelőre nem tudom, hogy rendeljem vagy sem. Amit szeretnék, a forza motorsport 6 jelenleg 10 500 ft használtan. viszont a forza motorsport 5 szintén használtan 14 990 és 11 500 ért kapható ugyanitt. ezért elbizonytalanodtam, hogy miért is olcsóbb ennyivel az új játék.

2017. febr. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!