Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Lenovo...

Mi a véleményetek a Lenovo 100-15IBD lapropról?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnék venni valami jó laptopot,ami erős és fizethető ára van.Ezt kiszúrtam magamnak , de nem tudom,hogy mennyire jó ,erős. Kíváncsi vagyok a ti veleményetekre. Előre is köszönöm:)
2017. febr. 19. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, mert tajvani műanyag gagyi. Nekem hét hónapos gépet kellett elvinnem a garanciális szervízbe. Mi volt a baja? Merevlemez! Rossz akku...

Megbántam, hogy megvettem, el akarom adni. Ha veszel egy 2-3 éves használt Thinkpadot cégtől, jobban jársz. Pl. itt: [link]

2017. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy itt:

[link]

X-es: vagyis erős házzal, megbízható üzleti laptop, francia vagy belga cégektől átvett, magyar billentyűzet, magyar Windows...

2017. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!