Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert nem birom bekapcsolni a...

Miert nem birom bekapcsolni a windows defendert?

Figyelt kérdés
Tehát nem tudom bekapcsolni a windows defender valos idejű védelmét sehogy se a gpedit.msc vel se regedittel se a vezérlőpulton tehát sehol se a windows defenderbe se lehet semmit beállitani mert minden le van tiltva aki tud az segitsen nagyon fontos!!!

2017. febr. 25. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Gépház>Keresés. Beírod, hogy Defender
2017. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AntZ ***** válasza:

Töltsd le ezt, és futtasd:

[link]

Jelentkezz ki, majd jelentkezz be, és indítsd el a defender-t.

[link]

2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

már nem kell megoldottam kiakartam kapcsolni a gépet kiirta h friisités és ujrainditás rámentem 211 frissités volt azt befejezte kb 5 perc alatt bekapcsolt rámentem a win defenderen az inditásra sokáig gondolkozott de aztán bekapcsolta.

most már abban segitsetek hogy miert megy tele állandóan virussal a gépem trojan downloader, browser modifier.....stb kitörlöm és ujra letölti magát a win defender szerint a programdataban vannak a virusok ott is voltak mindet kitöröltem.

hogy lehet kitörölni a qtipr.com-ot a chrome bol kitörlöm a chrome parancsikonjáról de 10 másodperc mulva visszarakja mit csináljak ez ellen???

2017. febr. 26. 10:58
 4/10 AntZ ***** válasza:

Itt a gyk oldalán sokan dícsérik ezt:

[link]

2017. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az online scannert:

[link]

2017. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg az Eset Internet Security kódját és nem lesznek ilyen gondjaid. Ezt a próbaverziót 30 napig használhatod, csak utána kell fizetned. Kedvezmények is vannak.

[link]

2017. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ahova járok iskolába oda is malwarebytes van felrakva jo lehet? (minden gépre)

használtam már esetet az jo.

2017. febr. 26. 17:29
 9/10 anonim válasza:
Hello!Valaki tudna segíteni?Pár napja,a malware lerakta,az új verziőt,3.0.6 prémium,és azóta,mikor elindítom,a képet,a defender,nem indul el.Azt írja,le van tiltva,nézze meg,a műveletközpontban,de ott se tudom elindítani.Az új malware,és a defender kiüti egymást vagy mi lehet.Csak úgy tudom elindítani,hogy kilövöm a malwaret,és akkor a műveletközpontban hagyja elindítani a defendert.Előre is köszi.
2017. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt eljátssza időnként az Eset is, sajnos összeakadnak. Végül kilőttem a Defendert.
2017. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!