Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 10-ben ha elterjedt már...

Win 10-ben ha elterjedt már egy vírus, és nemtudom bekapcsolni se a Defendert, tehetek bármit is?

Figyelt kérdés
Valami más vírusírtó települt fel, és kínaiak a betűk, ezért ki se tudom kapcsolni, a mappáját nem tudom eltávolítani, mert "ehhez rendszergazdai jogosultság szükséged", ehhez képest én vagyok a rendszergazda. valaki segítsen!
2016. jan. 21. 16:33
 1/2 anonim válasza:

Mit töltöttél le legutóbb, vagy milyen oldalt látogattál?

Egy agresszív Trójait sz0ptál be keményen!

Végezz biztonsági mentést a legfontosabb dolgaidról (feltéve, ha azok nem fertőződtek meg), formázd le teljesen a winyót, rakd újra a rendszert!

2016. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért gondoltad, hogy Windows 10-hez nem kell vírusirtó? Mert a Defender nem az.

Telepítsd újra, ezen más nem segít, aztán telepítsd rá ezt a vírusirtót (a Free-t).

[link]

2016. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!