Jól gondolom, hogy ezzel telefonálni nem lehet, csak tablet? Acer Iconia Tab B1-780 (NT. LCKEE. 004)? Van benne SIM kártyának hely?

Figyelt kérdés

És ha nem lehet vele alapból telefonálni, nem létezik olyan kiegészítő, amivel egy tablet okostelefonná tehető? valami hardveres kütyü hozzá?

Az Acer egyébként mennyire megbízható, érdemes extra garanciát venenm hozzá?



2017. febr. 27. 08:46
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Nincs SIM, nem túlzottan megbízható (de ilyen áron olyat nem is találsz), nincs hardveres telefon hozzá.

Vagy veszel egy olcsó nyomógombos telefont mellé, vagy telefonálsz Skype-on, VoIP-on.

Sajnos a Skype magyar mobil percdíjai elég durvák (20c/perc).

2017. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez amúgy is egy elavult valami, 1 GB ram-mal. Vegyél olyan tabletet amibe lehet tenni Sim kártyát.

[link]

Ilyet például.

2017. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hog ymanapság egy csomó helyen okostelefon alkalmazással adnak csak kedvezményeket, kuponokat, pl. DM-ben mr személyesen nem is tudom kiváltani, csak azzal tudsz egy csomó mindent megcsinálni, de én tabletet szeretnék alapvetően
2017. febr. 27. 11:36
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként egy ilyenben a RAM cserélhető?
2017. febr. 27. 11:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Mihez kell a 2GB? Én 30ezer alatt szeretnék, ott ilyen nincs szerintem
2017. febr. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!