Hogyan tudom az alaplapi videókártyát letiltani?

Figyelt kérdés
A bios-ban átálítottam PCI-express-re, így nem kéne, hogy működésbe legyen az alaplapi vga. De amikor a rendszerben vagyok ( Windows 8.1 ) Akkor meg az eszközkezelőben ott van az alaplapi videókártya is, meg a rendes videókártya ami a gépben van. Hiába tiltom le az eszközkezelőben vagy távolítom el az alaplapi videókártyát, újra ott lesz. És bezavar játéoknál ( lefagyás, kilép stb.

2017. febr. 28. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább az lesz a probléma, hogy ossze-vissza állítgattál már mindent, hogy feleslegesen belekonzárkodj. Clean install de minimum driver pucolás és hátha van olyan okos a Windows + a driver hogy megoldja amit elbarmoltál. Az esetek ritka hányadában van szükség az alaplapi kártya tiltására. Még ha nálad ez indokolt is, vidd szervizbe ha nem értesz hozza. Merem feltételezni, hogy nem, mivel nem hogy az alaplap típusát de a kártyát sem bírtad leírni..
2017. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biosban próbálkozz, a windóz nyócat meg dobd ki a francba.
2017. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Alaplapi videókártyát nem tudod kiiktatni.
2017. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt egyszer, legalább 3 hónapja. Akkor sem tudtuk, hogy mi a megoldás. Valójában nem szabad látszódnia az alaplapi videó-kártyának az eszközkezelőben, ha másik videokártya van a gépben.
2017. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Peety28 ***** válasza:
Az alaplapi kártyát azért látod, mert ameddig egy program nem kezdeményez komolyabb igényt, addig a rendszer nem fogja "elindítani" a PCIe slotba kötött VGA-t. Ha csak netezel ezzel csökkenti a fogyasztást, ha elindítasz egy programot vagy játékot ami grafika igényes, át kell neki állni a nagy kártyára, feltéve, hogy minden driver megfelelően van telepítve.
2017. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A driverek megfelelően vannak telepítve, a videókártyám Gigabyte HD 6970, az alaplapom asrock z97 anniversary ! Az első válaszoló-nak meg üzenem, hogy értek a gépekhez, és a windowst is már újra tettem többször is ( volt már rajta windows 7, windows 10 is ). Ezt az egy dolgot nem tudom ,hogy kell, de attól meg jól ismerem a gépeket !
2017. febr. 28. 16:58
 7/10 A kérdező kommentje:
aki nem ért hozzá ,az nem tudna összerakni, sem újratelepíteni egy gépet stb.
2017. febr. 28. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak köszönöm !
2017. febr. 28. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

aki nem ért hozzá ,az nem tudna összerakni, sem újratelepíteni egy gépet stb


Már nemazért de egy kanmajom összerakna egy mai gépet... nemigen kell hozzá érteni... én is összeraktam, az alaplap papírjában szépen le van rajzolva, mit hová dugjak... kb mint egy kindertolyás...

Fingom nincs mi micsoda, a tápot meg a videókártyát megismertem a többit csak dugtam oda, ahol olyan formályú lyuk volt és láss csodát működik...

Windózt telepíteni meg szintén nem egy ördöngősség... attól, hogy tudod nyomkodni az ok, elfogadom, mégsem gombokat, attól még nem értesz hozzá...

2017. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én legalább alaplapi könyv nélkül tudom összerakni, és van fogalmam róla, hogy mi micsoda, nem úgy mint neked. NE írj többet kérlek, nem ez volt a kérdés.
2017. márc. 2. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!