Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az elektromos cigivel kapcsola...

Az elektromos cigivel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Tudnátok segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy ismerősömnek szeretnék e cigit venni... annyit tudok, hogy 80wattosat szeretne én meg nem tudom mi az mert egyiknél sem látom azt kiirva, hogy ,,hány watt"... annyit tudok, hogy vastag, nem vékony. A másik az, hogy mindenképp nikotinmenteset szeretne. Az a luquidtól függ vagy olyan cigit kell venni? Harmadrészét mennyit liquid kell, hogy kb egy hónapig tartson, ha minden nap szívja kb 3x? Előre is köszönöm a válaszokat és akkor még boldogabb lennék ha valaki linkelne nekem egyet ami eleget tesz ennek a kategóriáknak.

2017. márc. 1. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél neki.

Ez pont olyan, mint a ruha vagy a cipő, azt sem szoktunk venni másnak, mert nem tudjuk, milyen az ízlése, mi neki a kényelmes...

Sok féle e-cigi létezik, változatos paraméterekkel. Maga a teljesítmény, a watt csak egy dolog a sok közül, ami nagyban befolyásolja az e-cigizés élményét. Ráadásul azt nem írtad le, hogy patronja (tankja) van-e, vagy azt is szeretnél venni.

Ha csak akksi kell, válassz innen egyet: [link]

vagy innen: [link]


Arra figyelj, hogy ha olyat veszel, amiben nincs cella, akkor azt külön meg kell venni hozzá, pl. innen: [link]

vagy innen: [link]

LG HG2-t, HE2-t, HE4-et, Efest IMR-t vagy Sony VTC5-öt vegyél, a többi nem ajánlott e-cigibe.

2017. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl

Vtwo Mini + merlin mini. Akkuval együtt már 25 000 Ft- ér meg lehet venni a fasttechen.

A nikotin a liquditől függ.

Napi 3 az elég tág fogalom.

Napi 3*1 óra?

Vapi 3*5 perc?

2017. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"annyit tudok, hogy vastag, nem vékony" - ez mire vonatkozik? Szipkára? Ha szipkára, akkor egyből tüdős valamit keresel, de így tényleg nehéz...

Kérdezd ki rendesen :D

2017. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!