Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb tablet: ez vagy ez?

Melyik jobb tablet: ez vagy ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az előbbi ha jól értem telefon is egyben, mig a másik nem, de nagyobb a felbontása.

A nagyobb mAh akku az azt jelenti, hogy többet bír az aksija? Ez a mAh-val lineáris nagyjából 3000 mAh körül?

Márka tekintetében az Acer sokkal jobb?



2017. márc. 2. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mire kell?

Nem igazán vagyok tisztában az itthoni árakkal, de a két évvel ezelőtti telefonom erősebb volt ezeknél, pedig újonnan vettem 28 ezerért. Normális használatnál én ma már nem mennék le 3GB RAM alá (2 még elmegy, de akkor semmi komolyabb szoftvert nem érdemes rajta futtatni), ezek teljesítménye már sima böngészéshez is majdnem kevés. Muszáj közülük választani?

2017. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!