Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbookosok, nagyon fontos,...

Macbookosok, nagyon fontos, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Decemberben végre vettem magamnak egy macbook prot. Mivel olyan sokáig vártam rá, ezért nagyon vigyáztam arra, hogy mindig renben tartsam. Mármint külsőre. Rendszeresen törölgettem, nem hurcolászom ide oda, az asztalon tartom. Múltkor viszont haza utaztam, és magammal kellett vigyem. Laptoptáskában, aminek bélelt a belseje, úgy ahogy azt kell. Otthon is ugyanúgy használtam mint bármikor. Erre ma, mikor felnyitottam és bekapcsoltam, észre vettem egy pici horpadást az alumínium felületen a touchpad mellett. És fogalmam sincs, hogy mitől lehet, mikor tényleg nem volt se olyan környezetben, se olyan szituációban, mikor megsérülhetett volna. Olyan, mintha valami ráesett volna, és behorpadt egy picit a felület. Hogy működik ilyenkor a garacia? Egyáltalán vonatkozik rá? Ezt tudják renoválni? Kérlek, aki tud ebben segíteni, leírna minden hasznos tudnivalót? Köszi a válaszokat.

2017. márc. 4. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy tudom, ez kis dolgonak tűnik, de amikor valamire nagyon vágysz, és végre meg tudod venni magadnak, akkor mindennél jobban vigyázol rá, Ezért szeretém ezt helyrehozatni vagy nem tudom
2017. márc. 4. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember arra lett teremtve, hogy szeressék. A tárgyak arra lettek teremtve, hogy használjuk őket. A probléma ott van, hogy elkezdtük a tárgyakat szeretni és az embereket használni" :(

Használd és ne babusgasd!


Nem erre, nem vonatkozik a garancia. Vannak olyan szervizek akik javítanak ilyen horpadást. Talán az i-doki. Kérdezd meg őket.

2017. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bölcs szavakat, van benne igazság, de szerintem attól hogy vigyázok arra, ami nagyon is hasznomra van, az nem jelenti, hogy érzelmileg kötődök egy számítógéphet. De köszi a választ, megpróbálom az idokit!
2017. márc. 4. 22:40
 4/4 anonim válasza:

Ilyenre nincs garancia.

harverapron próbálj "bontottat" találni rá, és cseréltessed ki.

Én személy szerint nem foglalkoznék vele.

2017. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!