Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS "A Google Szolgáltatáso...

FONTOS "A Google Szolgáltatások keretrendszer alkalmazás nem várt módon leállt" ezt a hibakódot jelzi folyamatosan Xperia Neo telefon folyamatos hibakódot ír ki, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt hiszem véletlenül kitöröltem a Google Services Framework adatait,vagy nem tudom mi történt..

Gyári visszaállítás? Ilyenkor az sms-ek megmenekülnek? Valaki leírná,mit tehetek?



2014. dec. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás. Veszik minden csak ami a sd van nem.
2014. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az üzeneteket muszáj megmentenem,van erre megoldás? ÉS a telefonkönyvre?
2014. dec. 5. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Van sms sdre lementő app,de lehet még az se kell. A névjegyzéket meg ha be van kapcsolva a fiókodban a szinkronizálás megtalálod a gmail címtárában.
2014. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne hozzá türelmed,hogy nekem segíts,azért nagyon hálás lennék! Nincs olyan appom,nem is tudtam letölteni,jelenleg az smseknél nem írja ki a küldő nevét,csak a telszám jelenik meg. Elvileg igen szinkronizál a fiókkal,de most az sem találom az emailek között!

Jófej vagy,akkor segítessz? :)

2014. dec. 5. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Címtárban keresd.
2014. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!