Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tom clancy's the division...

A tom clancy's the division inkább multiplayer játék mint singleplayer? Megéri megvenni ha nincs gold elöfizetésem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet játszani a történetet szingliben úgy hogy csak küldiket más emberekkel csinálod de lehet anélkül is (úgy nehéz főleg magas szinten) aztán ott Darkzone az multi mész és lövöldözol meg gyűjtesz cuccokat nekem megvan a játék de 53 óránál ki untam magam ugyanis a Darkzoneba van pár cheater meg akivel találkozol az meg fog ölni mert fura mindig jobb cuccai vannak.Persze ha van egy csapatod akkor élvezetes
2017. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami szabad koborlos oöenworld shooter gamet akatok és far cry 4 mellett is gondolkodom de azt monták h,a division nagyba épit a multis játékra nekem meg goldom nincs
2017. márc. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!