Hogyan tudom leszedni a behorpadt rácsot a hangszóróról?

Figyelt kérdés

Az autó ajtajába van beszerelve hangszóró ami a baszus hangokért felelős. De nem működik jól, mert recseg ha hangos a zene. A hangszóró előtt lévő védőrács behorpadt, és lehet emiatt rács hozzá ér a hangszóró membránjához, ezért recseghet a hangszóró. Van valakinek valami ötlete hogy tudom tudom kihorpasztani, ajtókárpit leszedése nélkül?

Ez a rács ragasztva vagy csavarozva van?

Egyáltalán ez befolyásolhatja a hangszórót h recseg, vagy máshol kell keresnem a problémát?

Ezek nem gyári hangszórók utólag lettek beszerelve, még az előző tulaj rakta bele így azt se tudom h van beszerelve az ajtóba.

Itt egy kép róla:

[link]

Képen nehezen észre vehető, de a bal oldala teljesen be van horpadva és szerintem hozzá ér a membrán széléhez.


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. márc. 7. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A rácsot simán ki tudod szedni/nyomni. Nem fogja se csavar, se semmi. csak a keretét 3-4 csavar, de ahhoz nem muszáj nyúlnod.
2017. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a rács csak rá van pattintva? ha csavarhúzóval a szélénél megpróbálom kipattintani akkor lejön?
2017. márc. 8. 04:47
 3/3 anonim ***** válasza:
igen
2017. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!