Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a DIBEISI...

Mi a véleményetek a DIBEISI PS1205-8 hangszóróról?

Figyelt kérdés

Legyetek szivesek csak opyanok írjanak akik értenek hozzá, találkoztak ilyen hangszóróval van tapasztalatuk!

Itt egy link róla: www.eurobeat.hu/audio-termekek/hangszorok-hazi-hi-fi/300-mm-atmeroju-melysugarzok/13791-dibeisi-ps1205-8-melysugarzo-300mm-350w-7-2ohm



2016. júl. 5. 06:58
 1/4 anonim válasza:
Mire szeretnéd használni?
2016. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen arra amire való, beépíteni ládába, rákötni erősitőre és halgatni..

Nem értem miért kell fölösleges dolgokat írni..

2016. júl. 7. 18:01
 3/4 dirtboy ***** válasza:

nem kérdezett hülyeséget az első,nem minden nyomó ugyan arra a célra épült.

vannak kifejezetten zenei nyomók amik zenehallgatásra valók pl gladen rs12

vannak olyanok amik próbálják ötvözni a zeneinyomó és az spl-t /spl-hangnyomás/ pl gladen sqx12

és vannak nyomók amik kifejezetten spl-re azaz hangnyomásra valók,arra tervezték őket pl gladen spl 12 de legjobb példa erre a sundown audio nyomói,azok aztán tényleg semmi másra nem jók csak frekizni


meg van még egy olyan is ami csak szóljon valami oszt jó van,én a diebeisi-t oda sorolnám.

se nem minőségi,se nem spl-es nyomó. olcsó alacsonyabb elvárások kielégítésére épített termék.

2016. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! De nem lettem okosabb..

Tudom hogy egy alsó kategóriás dolog, engem felhasználói vélemények érdekelnének! Hogy megéri e megvenni enyiért vagy van ettől jobb ebben az árban, egyébként szobába kellene két technics fronthangfal mellé hogy legyen mély is! Most jelenleg egy sal sr 3040 t használok, ezt szeretném lecserélni ugyan ilyen meretű és inpedenciájú és hasonló kategóriájú hangszóróra.

2016. júl. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!