Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX One-t vagy PS 4-et éri...

XBOX One-t vagy PS 4-et éri meg jobban megvenni? 14/l

Figyelt kérdés
Születésnapomra fogok kapni vagy egy XBOX One-t vagy egy PS 4-et, de még nem tudom melyiket éri meg jobban megvenni! Valaki azt mondja hogy az XBOX-ot, valaki a PS 4-et! Melyik legyen??

2017. márc. 8. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én PS4-et választanék, de legjobban úgy tudod eldönteni, hogy nézel összehasonlító, bemutató teszteket.
2017. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet teszteket nézegetni, de mind a kettő alapvetően egy jó konzol, ebben sok különbség nincsen.


Azt érdemes áttekinteni, hogy milyen a játékkínálat, melyik platformon van több olyan, ami Neked tetszik, illetve az Xbox-only és PS4-only játékok közül melyik az/melyek azok, amikkel szívesen játszanál. Ha most azonnal kellene választanom, a PS4-re voksolnék, de ebben azért benne van az is, hogy van PC-m is, amin játszom.

2017. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se tudtam melyik legyen, végül xbox lett, imádom. Én fifát és forza motorsportot játszom (ez nincs ps-en, nekem ez volt fontos. Vegyél elö egy papirt, es ird fel azt az 5 játékot, amivel játszani akarsz, majd keress ra melyik melyik gépre van. Ha egyenlő, akkor mindegy, mert magában a gépek közt nincs külömbség.
2017. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én szívem szerint az XBOX-ot választanám, de sok ismerősöm azt mondja hogy az egy nagy kaki! Szerintem nem! Na mindegy! Eddig köszönöm az összes választ! Utolsónak csak annyit hogy igye mondtad hogy írjam össze azt az 5 játékot amivel játszani szeretnék! Csak ezzel az a baj anyukám azt mondta hogy 2-nél több játékot nem kaphatok rá mert 1 db kb 20000 Ft!!!!! ;(
2017. márc. 9. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A PS4 a népszerűbb konzol a világon, de itthon jobban szeretik az Xboxot (eladások alapján). Ha van esetleg barátod akivel együtt játszanál akkor olyan gépet érdemes ami neki van. Amúgy mindkettőre vannak jó játékok.
2017. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jut eszembe ezek az új konzolok eléggé netes gépek úgyhogy remélem van netetek otthon. Ha online mások ellen akarsz játszani akkor külön elő kell fizetni sajnos mindkét gépen (kb 17 ezer forint per év). Szoktak ingyen játékok és játék akciók is lenni minden héten az előfizetőknek, érdemes körülnézni a gép akciós menüjében.


Xboxból Xbox One S modelt, PS4ből Playstation 4 slimet ajánlok venni, ezek már kijavították az eredeti gépek sok hibáját.

2017. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!