Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp4-em fülhallgatót érzékelő...

Mp4-em fülhallgatót érzékelő része elromlik, illetve egy vadonatúj fülhallgató is recsegve csak az egyik fülemen játssza le a zenét azt meg lehet javítani vagy újat kell venni? És ha meglehet javítani körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új fülhallgatót és csak az egyik része működik szóval az Mp4-em csatlakozásával lehet a hiba, nagyon köszönöm, ha valaki tud információval szolgálni!

2017. márc. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Előbb azt derítsd ki, hogy a fülessel van a gond, vagy a lejátszóval.

Ha meg kiderül, hogy a füles a ludas és tényleg most vetted, akkor mindenbizonnyal visszaveszik/cserélik.

2017. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztosan a lejátszóval van a gond,mert a füles működik telefonomban és számítógépen is normálisan csak a lejátszón nem.
2017. márc. 9. 18:25
 3/9 Szirty ***** válasza:

Lehet hogy egyikkel sincs baj, csak ép pnem szeretik egymást.

Pl. mert a lejátszód 3 pólusú jack csatlakozót várna a fülesed meg 4 pólusú amit beledugsz...


[link]


[link]

2017. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sony-s fülhallgatóm van, amilyen az mp4-em is és semmi baja nem volt, mert mindig ilyen típusút vettem.
2017. márc. 9. 18:49
 5/9 Szirty ***** válasza:

"Sony-s fülhallgatóm van"


Sajnos ez semmilyen információtartalommal nem bír a kérdés szempontjából.


Miért? Mert a SONY 1946-os alapítása óta fülhallgató típusok százait gyártotta.

Közöttük 3 és 4 pólusú 3.5mm-es jack csatlakozóval.


[link]


[link]

2017. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de én mindig ugyanolyan fülhallgatót használtam, és azoknak semmi baja nem volt és a mostaninak sincs csak a lejátszón. De más fülesekkel is ugyanezt csinálja a lejátszóm szóval azzal van a baj. Ezt tudtam a legelejétől. A kérdésem arról szól, hogy ilyen esetekben érdemes-e megjavítani vagy vegyek egy újat? Nem arról milyen a fülhallgatóm, mert annak semmi baja.
2017. márc. 12. 20:59
 7/9 Szirty ***** válasza:

Ezt írtad:


"Most vettem egy új fülhallgatót és csak az egyik része működik"


Utána meg ezt:


"Igen, de én mindig ugyanolyan fülhallgatót használtam, és azoknak semmi baja nem volt és a mostaninak sincs csak a lejátszón"


Szóval nem tudom mit dugtál hova, mi (melyik) recseg mivel és milyen fülhallgatód van (azon kívül hogy SONY).


Ahogy azt sem tudom melyiknek hány pólusú a jack dugója, mert azt valamilyen oknál fogva nem vagy hajlandó elárulni. De azt sem, hogy az "empénégyed" és a SONY-d típusa pontosan mi.


Sajnos nem tudok segíteni... :-/

2017. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Most vettem egy új fülhallgatót és csak az egyik része működik" ez bizonyítékként akartam írni, hogy nem a régi fülessel van a baj, mivel egy újjal is ugyan azt csinálja a lejátszóm, illetve kölcsönkértem kipróbálni egy másikat is és azzal is ugyanezt csinálja. Utána írtam is, hogy biztos vagyok benne,hogy az mp4-em csatlakozásával van a probléma nem a pólusokkal, mert mindig ugyanolyan márkát vettem és nem volt semmi probléma és a mostani fülhallgatóm is működik minden másnál. Ismétlem,ismerősöm fülesével is ezt csinálja, mindenkiével akiét elkértem. Ezt már leírtam többször is, de megismétlem újra, hogy 100%, hogy az mp4-em kontakt/csatlakozás hibás és a kérdésem az volt, hogy ezt meglehet-e javítani, vagy nem éri meg? Te csak bizonyos részleteket ragadtál ki, ahelyett, hogy a kérdésemre koncentráltál volna, így nem lettem okosabb, de köszönöm, hogy megpróbáltad!
2017. márc. 28. 17:56
 9/9 Szirty ***** válasza:

Write Only vagy.


Közelítsük meg másik oldalról: lehet hogy a lejátszód jack csatlakozója kitört a nyomtatott áramkörből.

Ha tudod minek van baja javíttasd meg azt!

Ha szerencséd van és a javító/varázsló sem akar megszívatni, pár ezerből megúszhatod.

2017. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!