Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek kelendő lenne a...

Szerintetek kelendő lenne a világban (a nagyvilágban azaz nem csak Magyarországon) egy olyan számítógép aminek használata nem roncsolja és terheli az ember szemét?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy lehetetlennek hangzik, de nem az. Csak a kérdés, hogy milyen válaszokat kapok. A terveket már végiggondoltam. :)

2017. márc. 13. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mivel és hogyan roncsolja a számítógép az ember szemét?
2017. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Kelendő ezért tértünk át katódsugárcsőről LCD-TFT-IPS stb panelekre ...
2017. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemen versz valakit egy laptoppal vagy tablettel, az eléggé roncsoló hatású lehet.
2017. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"A terveket már végiggondoltam. "


Ezen olyan jót derültem :) Köszönöm, így estére jól esett.

2017. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy igen, megvolt a kettes, főleg mert 5-ös voltam belőle általánosban. Jelenleg pedig ha érdekel akkor 17 évesen 10. évfolyamban a Közép-Dunántúli régió egyik legkeményebb gimnáziumban a legkeményebb fizikatanárnál is megvan a stabil négyes úgy,hogy homan beállítottsagú vagyok elviekben.

Egyébként én legalább érdeklődök az iránt, hogy miből lehetne valamit csinálni és nem csak folyok az árral mint sokan mások. De ha ez esetleg zavar téged, akkor bocsi...

2017. márc. 13. 22:23
 6/7 Mojjo ***** válasza:
100%

Leginkább azért kaptál negatív válaszokat, mert

1, nem a számítógép terheli/roncsolja a szemet, hanem a monitor, ami nem ugyanaz. (Használhatsz lyukkártyás számítógépet és huss, meg van oldva a probléma.)

2, a mai LCD monitoroknak nincs jelentős káros hatása a szemre. A régi CRT monitoroknak volt, de azok már eléggé a múlt ködébe vésznek. Az alapprobléma tehát már nem igazán létezik, így okafogyott az egész.

2017. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
"A terveket már végiggondoltam." XD
2017. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!