Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Földfelszíni szórt TV adást...

Földfelszíni szórt TV adást lehet normális minőségben nézni 32"-os LCD kijelzőn, vagy jobb a 28"?

Figyelt kérdés

Elromlott a régi elektroncsöves TV-nk, újat kell venni. Méret szempontjából a 28" és a 32" jön számításba.


A szüleim nem fullHD filmeket fognak nézni rajta, hanem antennáról vett m1, tv2, RTL klub, stb. adásokat. Nem tudom, ezek milyen felbontásban jönnek, de gondolom, nem 1366x768-ban v. 1920x1080-ban. Attól tartok, hogy a nagyobb kijelzőn pixelesebb lesz, így célszerűbb lehet a 28"-osat venni. Vagy nem zavaró a nagyobb képernyőn sem, és inkább megérné az? (Két-három méterről szoktuk nézni.)


+ kérdés:


Tudtok ilyen célra ajánlani esetleg valami jót? Esetleg olyat, amitől inkább óvakodjak? (Ha lehet, olyat szeretnék venni, ami nem lesz csalódás - inkább jó legyen, mint olcsó.)


Köszi szépen!



2017. márc. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó a 32 colos,nekem 40 colos van és tökéletes.

A közszolgálati adók HD minőségben jönnek,a többi SD.

Ha tehetik fizessenek elő a mindig tv extrára ,persze csak ha van rá igényük.Bővebb úgy a kínálat.LG Samsung Sony mind jó márka.

2017. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes minőségben jönnek a földfelszíniek. HD minőségben. És ingyenesen.(8 csatorna) Nyugodtan vehetsz nekik rendes TV-t, a legnagyobb felbontásban.
2017. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2017. márc. 15. 15:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, megvettem a TV-t: semmi gond nincs vele, valóban nagyon szépek a földfelszíni szórt adások, nem pixelesek, semmi gond velük.


Végül egy LG 32 LH530V-t vettem (32"-os) - két hét használat után ilyen célra csak ajánlani tudom. Nagyon szép a képe, a hangja is tiszta és megfelelően erős.


Köszi még egyszer a segítségeket!

2017. márc. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!