Hogyan lehet egy rádiót véglegesen "kikapcsolni? "

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy a kollégám felhangosítja, és egy torzan makogó-recsegő háttérzajt generál vele. A rádióműsor ráadásul szar, egyszerűen nem vagyok kíváncsi rá. Ha szól, képtelenség mellette koncentrálni, telefonálni. Ha megkérem, hogy kapcsolja ki, akkor egy napig nem hallgatja, de érezteti, hogy ez neki rossz. Az a kompromisszum született, hogy kivitte az előtérbe, és mivel így nincs a szobában a készülék, ahhoz hogy hallja, kétszer olyan hangosra tekeri. Az eredmény, ha lehet, még rosszabb. Fülhallgatót nem akar használni. Én is próbáltam bedugni a fülem, de nyolc órán keresztül fülhallgatóban lenni tényleg borzasztó.
2017. ápr. 11. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: vigyél egy komoly hangrendszert, toljad a Slayert maximum hangerőn, és ha egy szót mer szólni, dörgöld az orra alá, hogy neked erre szükséged van a munkához. Esetleg éreztesd vele, hogy ha tanúk előtt földhözbasssza a rádióját és soha többé nem hallgat semmit mások által hallhatóan, akkor te sem fogsz.
2017. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És arra a kézenfekvő, egyszerább megoldásra nem gondoltatok, hogy vegyen egy kib_szott fülhallgatót és hallgassa azon a rádióját?
2017. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja, látom.. Akkor mondd meg neki, hogy neki kell tekintettel lennie másokra
2017. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Úgy lehet véglegesen kikapcsolni, hogy kidobod az ablakon és összetörik. De esetleg megértethetnéd a kollégáddal, hogy nincs egyedül, a munkakörnyezetbe nem kell zaj, és ha mindenképpen hallgatni akar valamit, szerezzen be egy zsebrádiót!
2017. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ennyi kompromisszumot tudtunk kötni, és most itt egy patthelyzet van, mert erről a szintről már egyikünk sem akar engedni. Nekem már gyomoridegem van az egésztől, ezért gondoltam erre a nem kicsit sunyi megoldásra, hogy tönkrevágom a rádióját. Nem vagyok büszke rá, de a B tervem az, hogy felmondok emiatt, pedig egyébként szeretem a munkámat, és a céget is, ahol vagyok.
2017. ápr. 11. 13:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Haha! kicsit kevésbé radikális megoldásra gondoltam, mint az ablakon kidobás. Úgy nyilvánvaló lesz, hogy én voltam.
2017. ápr. 11. 13:31
 7/19 anonim ***** válasza:
És miért nem kéred meg a felettesed, hogy dolgozhass másik szobában?
2017. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A másik szoba kérdésen is túl vagyok, mert nincs másik szoba, otthonról sem dolgozhatok (ugye magyar cég ezt nem engedi), a főnökasszony pedig kiszállt a dologból azzal, hogy ilyen piti ügyekkel nem foglalkozik, oldjuk meg. Szóval az a kérdés, hogyan lehet tönkretenni a zajládát?
2017. ápr. 11. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolod nem fog háromszáz forintért újat venni? Ez nem járható út. Vagy megérteted vele, hogy neki kell másokra tekintettel lenni, vagy csomagolhatsz.
2017. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ma pl. ki volt kapcsolva, azt mondtam, fejgörcsöm van. Egész nap hangosan sóhajtozik, látom rajta, hogy szenved. Én meg attól szenvedek, hogy szenved. Ettől eltekintve ő egy egészen segítőkész, rendes munkatárs lenne. Csak húsz éve dolgozik ugyanitt, és húsz éve hallgatja a rádiót, és nem akar változtatni. Én nem akarok vele nyílt konfliktust, sem veszekedést. Ha elromolna a rádió, legalább nem engem utálna, amiért túl nagy a csend. Hogy venne-e másikat? Hát, benne van a pakliban, de nem tartom valószínűnek.
2017. ápr. 11. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!