Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom kikapcsolni...

Hogyan tudom kikapcsolni véglegesen a _CRT_SECURE_NO_WARNINGS hibaüzenetet? /*c nyelv, Visual studio 2013*/

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal mikor belépek a visual studio 2013-ba, hogy c nyelven programozzak kijön a következő hibaüzenet: Error1error C4996: 'scanf': This function or variable may be unsafe. Consider using scanf_s instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_WARNINGS.


Hogy kikapcsoljam mindig be kell mennem az adott projekt properties-be, ahol a be kell állítanom a következő preprocessor definitiont: "_CRT_SECURE_NO_WARNINGS"


Hogyan tudom megspórolni ezt az ismétlődő hajcihőt? Ki tudom kapcsolni ezt hibaüzenetet véglegesen a programban?



2015. okt. 16. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, pl használd a scan_f helyett a biztonságos változatát.
2015. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem szívesen tenném, mert az egyetemen direkt scanf-fel tanították. Sőt, ott mondták el, hogy hogyan tudom kikapcsolni ezt a hibaüzenetet, és most érdekelne, hogy erre lenne-e valami állandó megoldás.
2015. okt. 16. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnyitod az egyik projectet. A menüsorból kiválasztod: View -> Property Manager. Itt lesz 4 mappa, a nevük magukért beszélnek, amelyiknél szeretnéd azt lenyitod, a Microsoftosat megnyitod, oda beírod amit szeretnél, majd a Property Manageres ablakban lévő mentés ikonnal elmented, vagy kilépsz a VS -ből és rákérdez mentsen vagy sem. Utolsó lépés pedig egy korsó sör vásárlása nekem :D
2015. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!