Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom egy ideje folyamato...

A laptopom egy ideje folyamatosan lefagy, egy nap akár többször is. Csak ma este fagyott le 4-5x. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

Ha elmegy az internet, lefagy, ha egyszerre több program fut, lefagy, ha animét/filmet nézek lefagy. Van hogy hangosan búg, bármit csinálok nem reagál és csak a kikapcsolás segít. Bármi ötlet?


Win 10 van a gépen (frissítve és nem megvásárolva).

Egyéb információ. Ha bármi szükséges lenne még, akkor azután is utána nézek. [link]



2017. ápr. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Proci: Nem lehet, hogy túlmelegszik?

Chipset: Biztos jó driver van felrakva, és nem bugos?


Még azt nézd meg, hogy "rendszermegszakítások" címen

feladatkezelőben nem pörköli-e a procit.

2017. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Boot-olj be Ubuntu live DVD-ről, hogy ott is jelentkezik -e ez.

Szervizbe nem ártana elvinni, vagy valahova ahol kitisztítják, átnézik.

2017. ápr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 A proci helye ahol van a laptopban elég meleg. És a chipset driver-t elvileg most frissítettem miután olvastam a kommented. Az Intel oldaláról szedtem le. 17.1.2017-i volt a legfrissebb.


#2 A tisztításon már gondolkodtam én is. Azonban a telefonom is sokszor volt már szervizben de valami hibát mindig hagytak benne/tettek bele.

2017. ápr. 12. 08:41
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Azt kihagytam hogy a rendszer megszakítások a feladat kezelőben, csupán 0.1-0.6 közt mozog, sajna ezt megnézni csak a chipset driver frissítése után jutott eszembe, úgyhogy nem tudom hogy javított-e vagy sem. Ha megint elkezd majd lefagyni, szólok.


Köszönöm mind a két választ. Ment a zöld.

2017. ápr. 12. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!