Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy leültem...

Miért van az, hogy leültem enni és csak ettem folyamatosan és nem hagytam abba? Már többször volt ilyen velem, de nem tudom miért

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eleget eszel a többi napon?
2017. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap ez van, de így se mindig tudom a 2600kcal-os keretemet elérni... :(
2017. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Koplalsz?
2017. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
mert nincs önkontrollod
2017. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Stersszes, ideges vagy? Történt valami rossz az életedben, vagy valami változás?
2017. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1200 kalóriát eszem egyébként és fogyni akarok, de már teljesen kivagyok, hogy még mindig nincs meg az alom alak . Emellett meg ugye imadok enni.
2017. márc. 13. 16:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha pedig például ettem, akkor egyből azon gondolkozom, hogy mikor fogok megint enni és mit. De ha nem vagyok otthon, és nem id vagyok éhes akkor nem is eszem, de minden héten legalább egyszer megtörténik ez, hogy csak eszek és eszek.
2017. márc. 13. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyit mozogsz? Szerintemmkeveet eszel. Lehet nagyon gyors felszívódású szénhidrátot eszel vagy nem jól osztod szét a napi keretedet. Iszol eleget?
2017. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Heti egyszer nem igazán veszélyezteti a fogyásodat. 1200 kcal mellett én is csak ennék és ennék néha, az sokunknak iszonyúan kevés.

Az étrend is számít (szénhidrátbombáknál szinte végtelen ciklusba kerülök), sőt az időzítés is (az esti evés újabban nekem ilyen).

S lehetnek lelki okok is. Nyilván ebben is van tapasztalatom. Remek étrend, jóllakottság... De a szigor (ami nem is olyan nagy, de mégis) betesz a rebellis énemnek s egyszer átszakad a gát... Ez még nem gond, ha attól még valami laza keretek megmaradnak. Sokunknak nagyon jó heti 1-2 lazább nap.

2017. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam inni, de egyre jobban figyelek ra, hogy többet igyak. De igyis még csak a 0,5-1 liter van meg. Hogyan tudnám jól szétosztani a keretet?
2017. márc. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!