Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen csatlakozós antenna...

Milyen csatlakozós antenna kell ehez? Akarok rá csatlakoztatni egy kültéri antennát, de nem értem ezeket a csatlakozó dolgokat

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 15. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

rp sma aljzat az usb-s adapterbe, utána mehet közvetlenül gyárilag be az antennába vagy, átalakítóval más típusú antennába.

Pl ezt a kábelt: [link] rá lehet tenni egy tplink körsugárzó tetőantennára, erre: [link] A kábeled max 3M legyen, ne több! Különben gyengül a jelerősséged.

2017. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyan antenna, vagy összekötő kábel kell, amelynek a vége, amely a WiFi stickre csatlakozik RP SMA MALE (apa).

De jobban jársz, már ha az út járható, hogy USB hosszabbítót használsz, mert akkor nincs levezető kábel veszteség.

Nekem 6m-el még ment, 9-el már nem...

2017. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 15. 19:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, ezt mivel lehet összekötni? Amit linkeltél?
2017. ápr. 15. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
A választott antennád 50ohmos (ez szokásos) N aljzat (N/fem) a fem az a female, anya rövidítése, ehhez a boltban kell kérned összekötő kábelt, egyik vége a választott antennának megfelelő, másik a WiFi stickhez való kell legyen. A hosszát meg kell adni, mert mint miden kábel ez is veszteséges, nem hanyagolható el, minél hosszabb nyilván több.
2017. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 15. 21:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez esetleg nem hozzá való? Bocsi, de ezekhez tényleg nem értek
2017. ápr. 15. 21:01
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] vagy innen valamelyik?
2017. ápr. 15. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, velem priviztél...

Amikor elmentem az antennámért a boltba, vittem a sticket.

Megmutattam, hogy "ILYEN" dugót tegyen rá, és megmondtam hány méter kábelt kérek. Öt perc alatt megcsinálta, kifizettem, hazavittem, használtam.

2017. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek mekkora az a táv amiről én ezzel tudok wifi jelet fogni? Tudom sok mindentől függ, de mondjuk egy olyan helyen ahol nincs a 2 eszköz között fa meg semmi. Csak az egyik ház fala? 250 méter?
2017. ápr. 15. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!