Üdv! Lehet Oculus Rift-el vagy HTC Vive-al a mai fps, autós játékokat játszani?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy Oculus Rift-el vagy egy HTC Vive-al tudok a Battlefiel 1-el vagy a Dirt 3-al játszani?

Tehát úgy értem hogy ami most éppen a gépen fent van játék azt mind tudom játszani? Vagy van egy határ vagy lista amin megvan hogy miket lehet?



2017. ápr. 21. 03:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvan, hogy milyen játékok támogatják. Pl a Project Cars nevű játék az tudom hogy támogatja a VR-t. A BF 1-ben nem lehet körbenézni, nincs VR támogatása. A dirt 3-at nem tudom, az talán lehetséges, bár már aránylag régi játék, ezért lehet hogy annál sem. VR-t többnyire olyan játékok támogatnak amiven körbe lehet nézni (pl repülő szimulátorok[DCS World] vagy fos játékok, ahol a nyakat is lehet forgatni [Arma 3] vagy autós szimulátorok [Project Cars]
2017. ápr. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fos játékok az fps játékok akart lenni :)
2017. ápr. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen. És ha mondjuk nem is lehet körbe nézni mondjuk a BF1-ben akkor nem is tudok vele játszani szemüvegben? Vagy tudok csak körbenézni nem lehet.
2017. ápr. 21. 04:28
 4/7 anonim válasza:
Hali. Fps-ek közül azt tudom, hogy cs-go-zni azt lehet vr bán, meg Raceddriver Grid-et a versenyzősők kőzül.... De amúgy meg ha fel nézel a the vr srácok YouTube oldalára ott lehet, hogy találsz még néhány olyan vr-os játékokat amik tetszethetnek neked is.
2017. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gyakorlatilag minden játék "futtatható" VR-ban. Ha mással nem akkor a VorpX nevű progival amit arra fejlesztettek, hogy az olyan játékok amik natívan nem támogatják a VR nyújtotta lehetőségeket, bizonyos keretek között megpróbálják ráerőltetni. Picit mankós megoldás de működik.
2017. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brandon41 ***** válasza:

A dirt rally, az assetto corsa, project cars, project cars 2 támogatja a VR-t.

Kifejezetten VR-hoz készül a Doom vr és fallout vr, amik külön játékok. Remélem később Rift-el is kompatibilis lesz, és akkor tudok Doom-ozni.

2017. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet a legtobb jatekkal jatszani de csak programokkal
2018. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!