Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van rendszeres kép és...

Miért van rendszeres kép és hanghiba a tévében?

Figyelt kérdés
Azt hiszem február óta (de lehet már előtte is volt csak nem tűnt fel, mert nem tévéztem annyit) rensdszeresen előfordul kép és hang hiba az adásban. Egyes csatornán ilyenkor fekete a kép és nincs hang, egyes csatornán pedig pixelezési hibák fordulnak elő, amolyan kockásodás, vagy csíkozódás és van hogy befagy egy képnél és hang sincs. 5 és harminc másodperce közötti időtartalmú ez a hiba, de volt már hogy egy teljes percig is tartott. Különböző csatornákon szokott előfordulni, nem csak egy fajta tematikájú adón. T-home, vagy Telekom (a rózsaszínes T) szolgáltatót használom internetes sugárzással. Szolgáltató hiba ez, esetleg másnál is van ilyen vagy csak nálam?

2017. ápr. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben indítsad újra a modemedet és, ha van a boxot is. Teljes áramtalanítás--1-2 perc várakozás után újra bekapcs. Megvárod, míg feláll a rendszer. Ha nem használ, hibabejelentés.
2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, nem tudom hogy a T-Mobil hibája, vagy hogy egyenesen az adónál van a gond. Tegnap például az M1 Kormányinfója közben volt egy fél perces kihagyás.
2017. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én egy más szolgáltatónál nem tapasztalok ilyent, szóval ez inkább Telekomos vagy nálatok fellépő hiba. (ha Telekomos lenne és mindenkit érintene akkor gondolom ennyi idő alatt már megcsinálták volna) Szóval marad az, hogy a ti készüléketekben van a hiba.

Szomszédokat kérdezted már?

2017. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az áramtalanítás nem jött be, sőt már kábelt is cseréltem de még mindig fennáll a hiba.


Viszont Elnézést kel kérjek a kérdés megfogalmazásáért. Úgy látszik többnyire leszűkült a hiba mesecsatornákra. Konkrétabban a legtöbbször a Megamax (gyakorlatilag nincs olyan műsora ami ne laggolna be, VHS szerű csíkozódás, képfagyás, hang torzulás, hangeltűnés), a Cartoon Network (egyre kevesebbet már, de fekete kép és nincs hang), valamint a Nickelodeon (ritkábban a többinél, és hasonló hibákkal mint a Megamax). A gyerkőcöm nagyon panaszkodik nekem miatta.


Korábban beszéltem valakivel aki digi tévés, nála csak a Cartoon Network szokott rosszalkodni.


Ha nálam van a hiba, előfordulhat hogy a set op box, vagy micsoda a probléma forrása?

2017. jún. 5. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!