Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Android rendszeres telefonomon...

Android rendszeres telefonomon bizonyos játékokhoz a Play Áruházban azt írja ki a letöltés helyett, hogy "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. " Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A Supercell játékkiadó Boom Beach nevű játékával játszom, viszont a 2016. március 14-i frissítés óta nem tudok belépni. A játék folytatásához frissíteni kellene, de a frissítéskor az előbbi szöveget írja ki a Play Áruház. A telefonom Samsung Galaxy Grand Prime, három hónapos, 5.1.1-es Android verzió van rajta, vagyis az utolsó előtti. Akkor vajon miért nem működhet? (Ahogy megnéztem, a többi Supercell játéknál is ezt írja ki, pl. Clash of Clans, stb.)

2016. márc. 14. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Leginkább ezért gyűlölöm a play áruházat. Most én is így jártam, alcatel pop d1 em van és az Asphalt Nitrot letöltöttem, de kijött egy új frissítés és amíg nem frissítettem, addig nem engedett tovább játszani. De mivel agyam van, szemem is, olvasni is tudok, ezért utána néztem, pár perc alatt megtaláltam a Blackmarktot és onnan frissítettem, csodak csodájára, a Goggle Play Áruház szerint, még mindig nem kompatibilis játék, teljesen jól működik.
2016. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elavult már rég a kérdés, de aki idetéved annak hozzáfűzném hogy ilyenkor csak töltse le egy oldalról ami nem a Google Play és teljesen jól fog muzsikálni a cucc. :D
2016. aug. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!