Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri-e használtan számítógép...

Megéri-e használtan számítógépet és monitort vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam, hogy olcsón lehet vásárolni Asztali PC-t és Monitort használtan, 2 év garanciával!


Egyik Gép: [link]

Másik Gép:

[link]


Monitor:

[link]


Ami(k)re használnám:

-internetezés: böngészgetés, játék, videók nézése, stb.

-dokumentumok szerkesztése és írása

-videók vágása

-1,2 nem annyira processzor és videokártya igényes játék, valamint Windows Áruházból letöltött appok


Szerintetek megéri használt gépet venni, esetleg használt monitort? Az elébb említett dolgok lennének fontosak!


Aki nem tud tisztességes kommentet írni, azt megkérem, hogy ne válaszoljon!


Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)



2017. ápr. 25. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Meg, csak darabokban vedd. Én úgy vettem az enyém. 32000 volt összvissz, 320 gb hdd, hdmi-s geforce, 5.1 hangkari, 3 ghz intel, dvd író, fsp táp, 4gb ram.
2017. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ahol te akarod megvenni ott sok jó de több rossz vélemény van, csak böngészd a netet.

Én a vateráról vennék ahol 99-100%-os az eladó, azzal nem jársz rosszul.

Haver is vett Debrecenből de nem tudom kitől gépet és egy hóra kipurcan a vga kártyája, szerencsére volt integráltja és ma is azzal megy.

Monitort is inkább vatera teszvesz, nekem onnan van 3, egy hp ami most is jó ahova eladtam mert kellett a pénz, egy lg ami igaz egy hóig bírta de csak 5ez volt, ill egy lg alig használt a mai napig üzemel napi 12 órában, 100% eladótól.

Te magad is összerakhatsz gépet nem nehéz csak meg kell nézni mennyire értékelték a cuccot, utána alkatrész egyeztetés mint memória és proci.

[link]


[link]


Ram, lehet kezdetbe 4GB is: [link]


Ezeket belepakolod a régi gépházadba ha van és már jól is jöttél ki, később veszel bele egy ssd-is hogy szakítson a gép.

2017. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nincs gépházam. Nekem a Ram elég 4GB, ez biztos, nem nagyon játszom játékokkal. Tárhely sem kell olyan nagy, meglennék egy 150GB-ossal is. :)

Rendben, megnézek más webáruházakat is!


Esetleg ha van valakinek még valamilyen ötlete, az kérem írjon! :D Köszönöm mindenkinek!:)

2017. ápr. 25. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Külföldről behozott használt gépek garanciával.

[link]

2017. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen szoktam vásárolni.

A lényeg, hogy az eladónak csak pozitív értékelései legyenek.

2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is! :)

Esetleg van valakinek ötlete, hogy melyik gépet vásároljam meg olyan max. 25000-ért? A linkeket, neveket előre is köszönöm! :)

2017. ápr. 26. 18:08
 7/16 anonim válasza:
Nekem 10 évig bírta az első használt gépem.
2017. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mándity Gábor ***** válasza:
ősszel vettem használt gépet 70ezerért facebookon, az "ADOK-VESZEK-CSERE-BERE-BARANYA" csoportból. Most is arról a gépről írok, és még egy ideig arról fogok :)
2017. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Magánszemélytől nem veszünk használt gépet, nem tud garanciát adni, eltitkolja a gép hibáit, netes vásárlás esetén kaphatsz pl. egy vírusos, lefagyott zárolt gépet, vagy rossz alkatrészekkel, költhetsz rá és akkro sem lesz jó.

A cégek nem magánszemélyektől szerzik be a gépeket, hanem külföldi cégektől. És adnak garabciát is.

2017. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki lúzer a számítástechnikához, az vegyen új gépet. Aki meg haladó, az úgy is alkatrészenként fogja összerakni saját maga, függetlenül hogy használtak vagy nem használtak a részek, ki lehet szűrni a max. néhányszor használt tökéletes darabokat, és nyilván formázod a gépedet és újratelepíted, mikor elkezdenéd használni.
2017. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!