Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az apple miért nem cseréli ki...

Az apple miért nem cseréli ki a GARANCIÁLIS ipadomban a home gombot?

Figyelt kérdés
2016 07 05-én az euronicsban vásároltam egy ipad mini 2 készüléket,amire adtak egy év garanciát,plusz mèg vettem rá hátom évet,biztosítással,meg lopás garanciával.Eddig a tabletet négyszerszer cserélték,tehát ez az ötödik,most a home gomb ment rajta tönkre,és azt mondták fel se veszik szervízre,mert ez nem tartozik a garanciális javítások közé,nekem ez azért érdekes,mert annó az iphone 4 telómon cserélték,és volt 5s-em is amit helyszinen ki is cseréltek a home gomb miatt.Mi ilyenkor a teendő?hova lehet fordulni ezzel a problémával?Miért nem cserélik ki?A segítséget köszönöm.

2017. ápr. 28. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért retek helyen vetted az apple kütyüt?


Vetted volna normális helyen.


Tiszta hülyeség, ha elromlott valami az ipad-en cserélni kellene, én úgy tudom ha Iphone vagy Ipad-nél valami problem van adnak egy új készüléket mert nem foglalkoznak javítással.

2017. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Már négyszer kicserélték és ötödször is tönkrement.


Elég gyanús, hogy nem vigyázol rá. Nem rendeltetésszerű használatra nincs garancia.

2017. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vetted volna Media Markt-ba akkor nem szivatnának téged.


De ha te nem tudsz rá vigyázni akkor arra tényleg nincs garancia sehol.

2017. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Vidd Apple szervízbe,ott talán van esély.

Egyébként az tényleg érdekes,hogy 4x cserélték eddig.Mit csinálsz vele?Vagy tényleg peches vagy és kifogod mindig a rosszat,vagy felújítottat adnak mindig.

2017. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel az istyle-t vagy az icentre-t.

Ők a hivatalos apple kereskedők Mo-on, szervizelnek is. Vagy írj nekik facebookon vagy emailt.

2017. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!