Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni az olcsobb...

Megéri megvenni az olcsobb akkut xbox one controllerbe? Vagy inkább az eredeti microsoft play and charge kit-et?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 21:06
 1/7 anonim válasza:
Inkább Akku de jobban jársz 10 db tölthető elemmel.
2017. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék utángyártottat. Vagy eredeti, vagy tölthető elemek szerintem.
2017. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az MS akku is két tölthető elem egy tokba csomagolva. Nekem az Eneloop tölthető elemek jöttek be a legjobban.
2017. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoval szerintetek jobb a tölthetö elem mint az eredeti microsoft play and charge kit?
2017. máj. 2. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A microsoft play and charge kit annyival jobb, ha lemerül a controllered, akkor játszhatsz tovább, miközben tölt. A tölthető elemet ki kell venni, be kell tenni tölteni, ha van cseréd, akkor átteszed azt a controllerbe.


Azt neked kell eldöntened, hogy az árdifferencia megéri-e neked, hogy megspórold mindezt, hogy csak annyi dolgod legyen, ha jelez, hogy merül, hogy bedugod a kábelt a controllerbe.

2017. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem energizer tölthetős van, 4db. Kb 2 hetet bír egy pár, nen tudom hány óra, de minimum 20 óra játék, de lehet duplája. Lemerül akkor megy töltöre, addig ott a másik 2. Mindig van feltöltött. Azért is jobb, mert másra is használhatod (pl fényképezőgép vagy bármi). És pár év mulva ha uj konzolod lesz esetleg abba is biztos jó lesz.
2017. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem a play and charge kit-et veszem mert elem töltöm nincs és az még plussz money és a micro akkujával töltés közben is játszhatok szoval köszi a válaszokat mindenkinek zöld kéz jár
2017. máj. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!