Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni 150 ezer Ft környékén?

Figyelt kérdés
Apple iPad 2017-re gondoltam, de mivel azt írták egy másik kérdésemnél hogy ennél van jobb is, ezért megkérdezem. Az fontos lenne hogy lehetőleg 4, de legalább 3 évet biztosan kibírjon, tehát ne az legyen hogy megveszem és 1-2 év múlva már teljesen elavult lesz a rendszere meg a hardvere is.

2017. máj. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Van iphoned? Önmagában egy Apple készülék felesleges, ha van a tulajdonodban 3 es a családban is mindenkinek minimum 1, akkor kezdenek kinyílni a lehetőségek..
2017. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs.

És akkor mit ajánlasz helyette?

2017. máj. 3. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, ipadem van.
2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél ipad-et, függetlenül attól van-e másod. Én is azon nyomom évek óta, nagyon strapabíró készülék, simán kibír 4 évet.

Általában azok mondják, hogy ennél kapsz jobbat is ennyiért akik nem bírják az apple-t. De szerintem ez hülyeség, a táblagépeik kiváló ár/értékaránnyal rendelkeznek, az akksi is kibír 10 órát, a többi szempontról nem is beszélve.

2017. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

mire akarod használni?


Ha nem munkára, amivel visszahozza a z árát, akkor felesleges ennyit ki**ni rá.

2017. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem munkára kell. Sima hétköznapi használatra kell. Netezés, olvasás, e-book, filmezés, néha egy kis játék...stb.

Az okostelefonom egy 30 ezer forintos kínai vacak, és az ezekre nem igazán alkalmas, viszont nekem telefonon amúgy is kényelmetlen lenne ezeket csinálni, szóval míg más ennyi pénzt kiad telefonra, én inkább tabletre költöm.

Az olcsóbb Androidos tabletekkel az a bajom, hogy megveszem, aztán a gyártó tojik frissíteni, pár hónap után belassul, gyatra a kijelzőjük így 1-2 óra olvasás után már kifolyik a szemem...stb.

A jobb Androidos tabletek meg nem sokkal olcsóbbak mint az iPad, szóval akkor már szerintem jobban járok egy iPad-el.

2017. máj. 3. 20:57
 7/7 anonim válasza:

Én 2013 őszén 160-ért vettem a T-nél a 32 gigás iPad Airt egy nagyon jó árú mobilnet előfizetéssel. Az iPadnek semmi baja nincs azóta sem, villámgyors, nem fagy, a legújabb appokat gond nélkül viszi, annyi, hogy a 32 gb kicsit kevésnek bizonyult :D egy ideig jailbreakelve is használtam, az sem okozott gondot, de már régóta "tiszta". Mivel nem volt semmi baja, 3 év után lemondtam a biztosítást, pár hétre rá hasraestem egy küszöbben és pofára ejtettem -.-

Egy nemhivatalos szervizben közel 30 ezerért megcsinálták, de szarul rakták be ezért a feszültségtől még csúnyábban összetört, persze folymatos fényképes dokumentáció híján nem tudtam bizonyítani, hogy nem én ejtettem el újra, így most is törött kijelzővel járok. Ugyanígy járt ott egy haverom is az iPhonejával.

Egyébként egy 15 ezer forintos alap, de stílusos gombos Nokia telóval használom :D ősszel tervezek cserélni egy iPhone 8-ra vagy a 7 plusra.

2017. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!