Fan1998 kérdése:

Mi lehet a megoldás, hogy tudjam irányítani telefonról az erősítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettem egy jamo 5.1 es hangfalrendszert + hozzá egy 5.1 es erősítőt. Röviden annyi lenne a kérdésem, mivel van benne "multi channel decoding" és amikor megvettem a srác a telefonjárol irányította a hangerőt meg úgy mindent.

Mi lehet az ilyen programoknak a neve, amivel rátudok csatlakozni az erősítőre és telefonról irányítani a bekapcsolást, hangerőt stb.. mert sehol sem találok semmit.

Természetesen Iphone-hoz kellene a program.

Köszönöm.



2017. máj. 7. 20:54
 1/8 OLYMPUS válasza:
Google Home aplikációval lehet play áruházból letöltheted csak be kell álitanod valhogy pl haverom a tv-t és okos lámpát is teloval kapcsolgatta talán jó lessz neked is
2017. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az alkalmazás nem megfelelő erre a célra, azért köszönöm.
2017. máj. 8. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megkérdezni attól, akitől vetted?
2017. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, igen, csak nincs meg a telefonszáma már..
2017. máj. 8. 10:31
 5/8 LubbockSan válasza:

Ahogy lattam pioneernak van sajatt appja, nem tudom a tied milyen. Keress ra az erosito markaja alapjan, biztos megtalalod.


[link]

2017. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erősítő márkája:

Sony STR-DE475

Sajnos nem találtam, de ha esetleg valakinek van még ötlete, szívesen meghallgatom, mert én már tanácstalan vagyok.

2017. máj. 22. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy volt infra a telefonjában?
2017. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen. Az enyémet, azért megpróbálom. Esetleg másnak lenne ötlete?
2017. jún. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!