Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki egyszer csak...

Miért kapcsol ki egyszer csak az Xbox 360 E konzolom magától játék közben? Túlmelegedés lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Miután kikapcsolt, nem is lehet bekapcsolni. A tápegységen a led narancssárgán szokott világítani, ergo áram alatt van, de nem megy a konzol. Mióta viszont egyszer csak kikapcsol, utána hiába van bedugva a konzolba és az áramba is, nem világít egyáltalán! Lemértem, a full "hideg" konzolt és tápot bekapcsoltam, 20 perc aktív Guitar Hero után kikapcsolt és se kép, se hang, a led nem világít, viszont meleg a konzol is meg a táp is. Várok vele egy órát, bedugom, megint sárga a led, megint játszok, megint kikapcsol egy idő után. Van egy olyan érzésem, hogy tele lehet porral, csak az a kérdés, hogy a konzol, vagy a táp, vagy mindkettő... A konzol nem lenne gond, ma mindenképp szétszedem és ha minden igaz akkor ki is portalanítom, na de a tápot nem tudom és nem is akarom szétszedni, nem akarom leégetni a panelt, meg nem is szeretnék meghalni... A konzol amúgy mikor kikapcsol nyilván meleg, 3 éve van nálam de mindig meleg szokott lenni. Lehet, hogy túlmelegszik, oké, de akkor eddig miért nem? Illetve miért nem világít semmilyen színnel a led a tápegységen ha be van dugva az áramba? Mint írtam kihúzom, picit hagyom pihenni, visszadugom és okés is. Tuti, hogy túlmelegedés miatt kapcsol ki? Valami ötlet srácok?

2017. máj. 10. 14:52
 1/5 Ákiboy11 ***** válasza:
Valószínű hogy túlmelegszik. Próbáld meg kifújni belőle a port ahol csak tudod és lehetőleg nyitott helyre rakd (ne tv szekrénybe meg ilyen helyekre) ahol jól tud szellőzni.
2017. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apró darabokra szedtem, teljesen kiportalanítottam, összeraktam, ugyan ezt csinálja.
2017. máj. 10. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
a tápegységet is szétszedted? az is túlmelegedhet, nem csak maga a gép
2017. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem, nem is fogom. Spanom áthozza az ő tápját, ha azzal is ugyanezt produkálja akkor megy szerviz.
2017. máj. 11. 00:46
 5/5 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de mi volt a megoldás? Ugyan ezt csinálja a one s, szervízbe volt magával a géppel nincs probléma.
2023. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!