Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom akkumulátora egyik...

A laptopom akkumulátora egyik pillanatról a másikra elromlott. Lehet javíttatni, vagy újat kell venni? :/

Figyelt kérdés
Sokat viszem magammal ide-oda a házon belül a lapit, de valószínű a túlmelegedés, mert többnyire az ölemben van. Egyáltalán nem érzékeli a készülék az akksit, amint kihúzom a dugót, kikapcsol a gép. Ez azért is gond, mert a kábel is nagyon könnyen kicsúszik a helyéről. :/ Egy HP termékről van szó, aminek persze most járt le karácsonykor az egy éves jótállása. ._." Ilyen esetben rendbe lehet ezt hozni, ha felküldetem szervízbe? Nyilván a pontos diagnózist ott állapítják meg, de ha előreláthatóan nem tudnak vele csinálni semmit, akkor rögtön más megoldást keresnék, mert sokáig nem lesz így túl jó számomra a gép használata, és jó lenne hamar megoldani, azért kérek itt tanácsot. :( Valakinek hasonló tapasztalat, hogy oldottátok meg? Sokat segítene. :)

2017. máj. 14. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a HP laptop, amire 1 ev garanciat adtak, nem veletlenul doglik be 1-1 1/2 ev utan...


Az akkunak nyilvan tobbet kene ennel birnia. Amin most gepelek, egy tobb mint 5 eves Dell, gyari akkuval, es kb. 1 orat meg mindig kibir annak ellenere, hogy kb. 38%-os az allapota, tehat elegge le van gatyasodva,


Mivel a gari lejart, nemigen van mas lehetoseg, mint venni egy uj akkut.

2017. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendbe lehet hozni a szervízbe,csak egy aksi csere remélhetőleg.
2017. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém G sorozatos Lenovo, négy éves és két órát bír. Ez nem egyminőségi HP lehet. Akkut lehet kapni,pl. itt:

[link]

2017. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Irigykedem rátok TwT És amúgy a korábbi laptopomnál nekem is úgy volt, hogy még több év után is tök jó volt az aksija, alig bírt valamivel kevesebbet, mint az elején. Ennek se volt eddig semmi baja... öhm, legalábbis ebben a kérdésben, viszont... igen, selejt lehet... már korábban is feltűnt. Egyik helyről a másikra téve kikapcsol a net, recseg a hangszóró, de szoftveresen se volt százas sose, már jó ideje kékhalálozik nekem rendszeresen, amivel hiába volt szervízben, mert nem tudtak rajta segíteni... -_- Sajnos nem hallgattam a megérzésemre, mikor megvettük, hogy nem ez kéne. xD T.T Azt gondoltam, ha már HP, akkor nem a selejtre fizetek ki annyit... Na mindegy, tanulópénz! Még egyszer köszi mindenkinek ^^
2017. máj. 16. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly vett egy rokon a fiának Lenovo Ideapad 100 laptopot, Windows10-el (100 ezer ft). Gyenge volt az akkuja, de működött, hat hónapig, amikor a merevlemez tönkrement benne. Megnéztem, mert nem indult, a hibaüzi alapján ez derült ki. Fél éves gép! Igazi tajvani műanyag gagyi! A garanciás szervizben nem is lepődtek meg, három hétig javították. Azóta működne, de a gyerek apja eladta, vett egy kis 4 éves X-es Thinkpadot olcsón (32 ezer), abba új akkut (16 ezer) és azóta is tökéletesen működik. Francia vagy belga céges gép lehetett, átmatricázva magyarra. (Az X széria üzleti volt, ezek "örök darabok").
2017. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dobd ezt ki, nézd meg a használt Thinkpad kinálatot, válasszál. NEM műanyag kinai (tajvani) gagyik!

[link]

2017. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 éves az aksi meg lehetne sokkolni és helyrejön. Az elektronika blokkolta valószínüleg, de nincs semmi baja a celláknak.
2017. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!