Nutella123 kérdése:

Melyiket éri meg jobban megvenni? OW vagy GTA 5?

Figyelt kérdés
Az overwatch 10 ezer kornyeken van a GTA 15 ezer kornyeken. Szerintetek melyiket eri meg jobban megvenni? Vagy ha tudtok meg jo jatekokat max 15ezerert azt leirnatok?

2017. máj. 28. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, itt nem arról van szó, hogy megéri-e. A GTA 5 az kell. Ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy megéri-e levegőt venni.
2017. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Olyan jót röhögtem rajta :D

Szerintem is azért a GTA jobban megéri, de gondoltam megkérdezem :)

2017. máj. 28. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
GTA 5 forever
2017. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Na, meg is vettema GTA-t :D

Köszi a válaszokat :)

2017. máj. 28. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ow most csak 6000. Esport játék, előtte ha nem toltad fpsel, nagy sikerélményed nem lenne vele, nekem a kedvenc játékom.
2017. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még:

GTA 5 főleg single player (onle-t nem próváltam), overwatch meg e-sport.

Én az ovwerwatch-ot venném GTA-t hamarabb megunnád.

2017. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éppen ellenkezőleg a GTA-ának az online része az ami jó, főleg ha benne vagy egy nagyon jó közösségbe akikkel napi szinten tudsz játszani. A story kijátszása ugy 3 napot vett igénybe, és kicsit uncsi mert már mindenki látta videóban.
2017. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve mindegyik játékot egy idő után meg lehet unni de szerintem a GTa-át annyira nem mert engeteg dolgot tdsz benne csinálni, egyedül talán a pénzfarmolás az uncsi benne.
2017. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meglett azóta mind a kettő. Mindkettő szerintem szuper, nekem nagyon tetszenek :D
2017. okt. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!