Samsung S24F350FHU Monitor van egy ilyen monitorom aminél valamiért. ( Többi lent)?

Figyelt kérdés
Samsung S24F350FHU Monitor van egy ilyen monitorom aminél valamiért lent a windows 10 nél lévő kis kék csík(ami mutatja mi van meg nyitva) az mindig le csúszik, és ha a monitoron lévő beállítás gombra nyomok vissza ugrik kb pár mm csúszik-le. Miért csinálja? ui. ahogy meg kaptam rögtön elkezdte nem 1 percenkét csúszik le csak mikor úgy van kedve. Valami tipp?

#monitor #Samsung #S24F350FHU #lecsúszik a kép
2017. máj. 29. 18:46
 1/2 RT2444 válasza:
En szerintem ez a mar a géped hibája ! Viszont nekem is ilyen monitorom van es nem tudom néha akad a kep, es nem rossz a gépen mivan szinte minden új benne, az lenne a kérdésem hogy milyen beállítások mellett használod? Fényero stb...
2017. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kép:


Samsung Gamic Bright: Egyedi

Fényerő: 30

Kontraszt: 40

Élesség: 60

Szín: 50-50-50

Színtónus normál

Gamma: 1. mód

Samsung Magic Upslace: Ki

HDMI feketeszint: Normál

Szemkímélő mód: ki

Játék mód: ki

Válaszidő: Gyorsabb

Képméret: Automatikus


Rendszer:


FreeSync: ki

Eco-Takarék plusz: ki

Kikapcsolásidőziő: ki

PC/AV mód: HDMI PC

Forrásészlelés: Automatikus

Ismétl. sebesség: Gyorsusál

Műd. jelző LED be: készenlét



Ezek a beállítások vannak.

(Volt már szerviznél akkor azt mondták hogy a videókártyám a hibás. Nos vettem egy másikat és tádá még mindig csinálja. Kábel is 2 van mind 2 nél csinálja. Azaz itt már csak a monitor maradt.

2017. jún. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!