Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri az elektron...

Szerintetek megéri az elektronikai áruházakban kb.20%-kal olcsóbban kiállított darabot megvenni?

Figyelt kérdés

Mindenféle aksis kütyüre gondolok.

Telefon, gps, ebook, laptop, stb.


Mert vettem így valamit, de igazából nem tudom milyen hátrányai vannak ennek.

Csak azért adják olcsóbban, mert már összetaperolták?

Vagy az aksija is jelentősen elhasználtabb már?

Vagy milyen hátrányokkal kell számolni egy ilyen eszköz vásárlása esetén?


2017. jún. 2. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek ezer oka lehet, de leginkább marketing, parasztvakítás, meg ilyesmi trükkök. A nagy áruházaknál még így is drágább az áru, mintha valami kisebb webshopról rendelnél. Nem adnák olcsóbban, ha nem érné meg nekik így is. Ha meg hibás az áru, akkor azt elég láthatóan fel kell nekik tüntetni, de nem hiszem, hogy a nagy áruházak foglalkoznak selejt elektronikai termékekkel.
2017. jún. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Ennek ezer oka lehet, de leginkább marketing, parasztvakítás, meg ilyesmi trükkök."

Ezt kifejtenéd?


Lehet, hogy félreérthető volt a kérdés.

Szóval van mondjuk egy 30 ezres cucc. És van egy kiállított mintadarab, amit kipróbálhatnak a vásárlók.

És ezt a mintadarabot elviheted mondjuk 25-ért.

A kérdés, hogy vajon megéri-e. Garancia ugyanúgy érvényes rá, mint ha 30-ért vennéd bontatlan csomagolásban.


(Amúgy az adott termék webshopokban drágább volt, mint az adott áruházban)

2017. jún. 2. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem venném meg. direkt kérni szoktam bontatlan csomagolást
2017. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem biztos módszer, ha bontatlan a csomagolás, szolgáltató boltjában vásárolt új mobil, amelyről kiderült, hogy gyári hibás. Cserélték.
2017. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!