Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az a drón vagy quadroco...

Carcass9 kérdése:

Melyik az a drón vagy quadrocopter ami elbírna egy Sony HDR-AS20 akciókamerát? Többi lent!

Figyelt kérdés
Érdekelne melyik az a legolcsóbb ilyen 'jármű' ami elbírna egy ilyen kamerát, ugyanis érdekelne a dolog. A kamera súlya kerek 80 gramm!

2017. jún. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt hiszem ez esetben ez sztornó. Elég drágán mennek, bár tudom, hogy ezek érnek is valamit. 50 eft körüli árfekvésben esetleg lenne ilyen? Nem értek hozzá, kezdő vagyok, így minden választ szívesen veszek!
2017. jún. 4. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tök kezdő vagy akkor semmiképp se vegyél túl drága quadkoptert! A saját pénztárcád érdekében mondom, személy szerint mire megtanultam repülni, az első gépemet teljesen tönkretettem. :)


Igazából 50 környékén már simán van. De olcsóbban is. Ha nagyon kínai is megteszi akkor a jjrc h8w, syma x8c. Ezek szerintem elbírják.

Ha kicsit konolyabbal szeretnél kezdeni (bár monsom, esélyes, hogy zuhan) akkor a hobbykingen nézd meg a quanum nova-t is, vagy hobbykinges/ebay-es alkatrészekből rakhatsz is össze egyet magadnak, nem túl bonyorult (sok videó és leírás van a neten), és az általában olcsóbbak kijön+ mindene cserélhető.

2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!