Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Media Marktba vissza lehet...

A Media Marktba vissza lehet vinni egy terméket vásárlás után 2 nappal úgy hogy ne szervízbe küldjék hanem adják vissza az árát?

Figyelt kérdés
Vettem egy fülhallgatót tegnap de folyton kiesik a fülemből és ha nem nyomom bele és tartom ott, olyan hangzása van amit a 300ft-os kínai fülhallgatóm is leköröz. Ugyebár ezeket nem lehet kipróbálni szóval zsákbamacska a vétel ,ezért szeretném holnap visszavinni és venni helyette egy másikat, lehetséges vagy az első naptól jönnek a szervízzel (aminek itt semmi értelme lévén a füles hibátlan, szimplán nem jó a fülembe)
2017. jún. 8. 05:58
 1/4 anonim válasza:
52%
3 munkanapon belül cserélik a terméket. Afelett javítják.
2017. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 napon belül levásárolhatod valószínűleg.

A fülhallgatókat nem igazán javítják, általában ugyanolyanra cserélik, ha meghibásodott.

2017. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat, holnap megpróbálom
2017. jún. 8. 07:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem cserélik mert "higiéniai termék" így csak javítják ha tönkrement... remek.

Azt mondták utána lehet kérni hogy inkább levásároljam a csere helyett de tekintve hogy legutóbb is ezt mondták hasonló esetben egy fajhallgatóval majd mikor visszaért a szervízből közölték hogy köteles vagyok átvenni a cseredarabot, nem vásárolhatom le az árát, valahogy nem tudom elhinni hogy ez ilyen könnyű lenne...

2017. jún. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!