Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek, ha a pasitok meglepne egy ilyen nappal benneteket?

Figyelt kérdés

Már mindent elterveztem... A barátnőmmel (akivel lassan 18 hónapja együtt vagyok) korán, reggel 07:00 órakor indulunk Vácról a Nyugati pályaudvarra vonattal! Innen az úticél a West End pláza, ahol valószinűleg minden második boltba be kell mennem vele! Készültem 120 000Ft készpénzzel! Délben beülünk egy romantikus étterembe, két villamosmegállóra az áruháztól, ahol az asztal már le van foglalva két főre. Az ebédet követően elviszem őt egy picivel messzebbre, azaz egy másfél órás Dunai hajóútra! A hajó közvetlenül a szálloda előtt fog letenni bennünket, ahol már várni fog minket az erkéllyel és romantikus kilátással rendelkező szoba, ha illetve a három fogásos vacsora! A borban el fogom rejteni a gyűrűt, amellyel meg fogom kérni a kezét!!!

Nagyon izgulok, hogy vajon igent fog-e mondani!? Ti igent mondanátok egy, ilyen előre eltervezett, csodálatos nap után??? :D

Én 26 éves vagyok ő pedig 24!

Nagyon szeretjük egymást és az én szüleim is az ő családját és az övék is az enyémet!!! Nyáron együtt voltunk Prágában 3 hetet... Egyébként a "menyasszonyommal" már kb.: 5 éves korunk óta ismerjük egymást, ám nagyon sokáig nem hallottunk egymásról 8. osztály után...

Tehát ti mit szóltok??? :)



2015. jan. 11. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tudod, a kevesebb néha több.
2015. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzsúfolt a program, este már hullafáradt lesz és csak alundi szeretne a három fogásos vacsora helyett. a borba dobott gyürüt meg jobb esetben lenyeli, rosszabb esetben megfullad töle - ez igen hülye ötlet!!!!
2015. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LePeDő ***** válasza:
100%
Én a vásárlás részt lecserélném, az nem illik a képbe, de a többi tetszene. :)
2015. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Klisé.
2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha a plázázás neki plusz öröm...


De NEKEM a plázázás az olyan... közönséges lenne erre a napra. Inkább egy kirándulás a vár körül vagy romantikus séta a szigeten...

Tetejébe, ha 8-12-ig vásároltok, akkor lehet nagyon kifáraszt, legalábbis engem 2 óra is ki szokott szívni a plázába, nemhogy 4!!!

Így az esti meglepi, már biztos meglepi lesz, csak olyan csipkerózsika állapotba...


Meg szerintem egy ilyen napba pláza nem illik bele. Shopingolni bármikor mehet az ember, ha pénze rá.

2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem biztos h örűlnék neki.. Azt hinném, hogy megakarsz venni..:) inkább egy szál rózsa és egy esti séta vagy a gellérthegyre felsétálni. :) L
2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Élete legszebb napja lesz,akkor is,ha egy zsíroskenyérbe rejted a gyűrűt. :)


De ez..gyönyörűen hangzik,de szerintem már a felénél sejteni fogja,mi a szitu :D


Sok boldogságot!remélem igent mond neked!


20/L

2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit korai még,már mint az eljegyzéshez.Tudom,h manapság nagy divat.De 18 hónap még édes kevés ahhoz,hogy eldöntsd tényleg ő az igazi.Habár ti tudjátok.Én örülnék egy ilyen "útnak",csak annak nem,hogy ennyit költ rám a barátom.De azért nektek sok boldogságot!Biztos örülni fog a barátnőd:)
2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nagyon jó napirend, viszont a borosgyűrű helyett inkább az oldschool megoldásban hiszek, azaz letérdelsz dobozka elő és hajrá :)
2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jol hangzik, de egyben farasztoan is.

Induljatok kesobb es hagyjatok ki a vasarlast! A borba relytett gyurut sem kene nagyon eroltetni.

Am sok boldogsagot elore is!:)

2015. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!