Hogyan működik a Smart TV?

Figyelt kérdés
Led TV választása előtt állunk. Samsung ue40j5100-on gondolkoztunk (ez nem smart tv). Samsung ue32j5200 vagy LG 32LH6047 vagy esetleg más lenne a jó választás 110k Ft alatt? Hogyan működnek ezek a TVk? Rájuk lehet csatlakozni WiFi-wel és netezni? Normális válaszokat várok, köszönöm! 😊😇

2017. jún. 8. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen csatlakozik a netre wifivel vagy és kábellal.

Csodára ne számíts,vannak alkalmazások,pl.a you tube ami jól használható ,az teljesen jó bármit lejátszhatsz.Az enyémben ,hogy van böngésző is de a netet bonyolult kezelni és még nagyon kezdetleges,arra nem igazán alkalmas.Igaz az enyém két évvel ezelőtti készülék.Vannak már android tévék állítólag azok jobbak,de drágábbak is.

2017. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet velük netezni, de nem elsősorban böngészésre találták ki őket - bár egy vezeték nélküli klavóval az is egyszerű. Tudják kezelni közvetlenül a háttértárakat, van millió saját applikációjuk, azonos wifihálózaton lévő eszközökkel vezeték nélkül kapcsolódnak. Nekem egy 3 éves Samsungom van, kifogástalanul működik, az LG-vel nincs tapasztalatom.
2017. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nektek milyen TV-tek van? Mindegyiken van Youtube? Nekem ez is eleg lenne.
2017. jún. 8. 07:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nekem Sony.605B 40colos.

Ezt már azt hiszem nem gyártják.Jó nagyon,sokat tud.

Igen a You Tube tökéletesen működik,a többi alkalmazás az marhaság.

2017. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja szerintem mindegyikben van,mindegy ,hogy milyet veszel.
2017. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemcso ***** válasza:

Philips 40PFS6909/12 (40")

Joutube tökéletesen fut rajta. Skype is rendben működik a tv-hez kiegészítőként vásárolható webkamerával.

"Sima" netezésre nehézkes a használata még wireless billentyűzettel és egérrel is.

Wifi kapcsolatát hibátlanul tartja.

2017. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Samsung UE40K5500 van. Nincs vele gond. A YouTube-ot, HBO GO-t, meg Netflixet használjuk rajta sokat.
2017. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit BIZTOSAN nem ajánlok, azok a 2-3 éves SMART philips szériák. Ezekben borzasztó a böngésző, illetve a kezelhetőség. Valószínűleg az 1 magos processzornak köszönhetően.

Sokszor YouTube-ra használom én is, arra viszont többnyire megfelel.

2017. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
UE32K5500 Lesz felthetetőleg.
2017. jún. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!